Çetmen’den yeni koltuk takımı Biruva

Farklı renk kombinleriyle dekorasyonda fark yaratıyor

Yenilikçi ürünleri ve kolay ödeme yöntemleriyle yaşam alanlarına farklılık katan Çetmen, yeni ürünü Biruva Koltuk Takımı’nı kullanıcılarının beğenisine sundu. Ahşap yüksek ayaklı tasarımında farklı renkte kumaşların bir arada kullanılabildiği Biruva Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda değişiklik isteyenlere alternatif olacak.

Çetmen’in ürün portföyüne yeni eklenen Biruva Koltuk Takımı, Çetmen mağazalarında yerini aldı. Üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşan takım şıklığıyla göz doldururken, rahatlığıyla da öne çıkıyor.

Dekorasyona rahatlık ve şıklık katan detaylar

Çetmen’in yenilikçi yaklaşımıyla tasarlanan Biruva koltuklarının dış kısmında ve gövdesinde isteğe göre farklı renkteki kumaşlar kullanılabiliyor. Yumuşak oturum sağlayan soft sünger ile Biruva koltuklar yüksek konfor sunuyor. Biruva Koltuk Takımının üçlü ve ikili koltukları relax mekanizma ile geniş oturumun yanı sıra yatak olabilme özelliğine de sahip… Takımın ahşap ve yüksek ayakları estetik görünümle birlikte temizlikte kolaylık da sağlıyor. Farklı renklerde kombin edilebilen ve fitilli detaylara sahip kırlentler ise Biruva’nın şıklığını tamamlıyor. Biruva Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda farklı dokunuşlar arayanlar için yenilikçi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Ödeme kolaylığı sunuyor

Biruva Koltuk Takımına Çetmen mağazaları ve cetmen.com.tr internet mağazasında ister kartsız, kredisiz 18 aya varan elden taksit imkânı veya peşin fiyatına 36 aya varan taksit fırsatıyla ulaşılabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTürkiye genelinde Aralık ayı sonu itibarı ile ortalama konut fiyatı 1 milyon 797 bin 120 TL oldu
    Sonraki yazıGROHE teknolojiyi hijyenle buluşturarak daha temiz bir geleceğe hizmet ediyor