ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCENİN KALBİ BU YAZ DOUBLETREE BY HİLTON BODRUM IŞIL CLUB ALL INCLUSIVE RESORT’TE ATIYOR

Ödüllü ultra her şey dahil resort DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort, haftanın her günü çocuk misafirlerine özel aktivitelerle 2024 yaz sezonunu açtı.

 

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort ultra her şey dahil konseptiyle, çocuklara özel tasarlanmış hem eğitici hem de eğlenceli aktivitelerle çocuk misafirlerini bekliyor. Kids Club’ta haftanın her günü

4-12 yaş arası çocuklara sanat, oyun ve spor aktiviteleriyle dolu özel bir programla bol seçenekli bir tatil sunuyor.

 

Çocuklara ayrılmış özel alanlarda gözetmenler eşliğinde zaman geçiren minik misafirler, çeşitli oyunlarla ve eğitici aktivitelerle yeni arkadaşlıklar kurarken güzel anılar biriktiriyorlar.

 

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort Kids Club etkinlikleri arasında lego, çizim atölyesi, ebru sanatı ve seramik atölyeleri gibi çok sayıda etkinliklerin yanısıra mini disco ve özel programlarla tüm sezon boyunca ailelere çocuklarla tatil için eksiksiz bir program sunuyor.

 

Bodrum Torba’da eşsiz doğasıyla ve mavi bayraklı özel plajıyla, Bodrum’u yeniden keşfederken yemyeşil çim alanlarla çevrili tesis tüm misafirperverliği ile her yıl olduğu gibi bu yıl da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlıyor. Sakin ve ayrıcalıklı bir tatil deneyimini gastronomiyle birleştirerek misafirleri için sunan

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort

bu yaz denizin, güneşin ve doğanın tadını çocuklarıyla çıkarmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSektör ICCI Fuarı’nda Enerjinin Geleceğini Keşfetti
    Sonraki yazıTOKİ’den 250 bin sosyal konut duyurusu! İşte teslimat tarihi ve fiyatlar