DAP Yapı’dan İzmir’e ilk yatırım…

İzmir’in Bornova bölgesinde yeni bir proje geliştiren DAP Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçirdiği İstMarina’nın da AVM etabını tamamlamak üzere. Projeleriyle ilgili bilgilendirmede bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “2017 bizim için çok özel bir yıl olacak” dedi.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, güncel projeleriyle ilgili bilgilendirmede bulunmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gayrimenkul sektöründe çığır açan projeler geliştirdiklerini söyleyen Yılmaz, “2017 bizim için çok özel bir yıl olacak. DAP Yapı olarak yılın ilk yarısını planladığımız gibi kapattık. Gayrimenkul sektöründe ise yüzde 10’a yakın bir büyüme bekliyorum” dedi.

İzmirlilerden yoğun ilgi

2017 yılında çok özel projelere start verdiklerini ifade eden Yılmaz, “İzmir’in Bornova bölgesinde güzelliğine yaraşır bir projeye başlıyoruz. Ön talep toplamaya başladığımız projemizde 13 bin 500 talep aldık. 30’ar katlı iki kuleden oluşan, farklı daire alternatiflerinin yer alacağı, her biri balkonlu ve 700 üniteden oluşacak projemizi Ekim ayında tüm detaylarıyla paylaşacağız. İzmirlilerin ilgisinden oldukça memnunuz” diye konuştu.

Yılsonunda hayata geçiriliyor

“Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme” projesi seçilen İstMarina’nın, AVM etabını teslim etmeye hazırlandıklarını ve projenin yılsonunda hayata geçirileceğini aktaran Yılmaz, “Şu anda yüzde 75 doluluğa ulaşmış durumdayız” dedi. DAP Yapı tarafından Kartal’da hayata geçirilen ve 165.000 m² inşaat alanı üzerine kurulan İstMarina AVM, yaklaşık 70.000 m² kiralanabilir alanda 160 mağaza ve bin 268 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerine kapılarını açacak.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.