Enda Konakları’nda lansman öncesi fırsat

Ankara’da hem merkeze yakın hem de doğayla iç içe yaşam konsepti ile ilgi gören Enda Konakları, lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, Gölbaşı’da hayata geçirilen Enda, daha satışa çıkmadan ilgiyle karşılandı. Son dönemde yeniden trend olan yatay mimari konseptinde gerçekleştirilen Enda Konakları, yeni nesil konak keyfi yaşamak isteyenlere cazip fırsatlarla bu imkanı sunuyor. Enda’da, peşin alımlarda indirimlerle birlikte kişiye özel farklı ödeme planları uygulanıyor.

Proje hakkında bilgilendirmede bulunan DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu,“Enda’yı tasarlarken hayallerimizden ilham aldık. Her ayrıntıyı prestijli bir yaşamın gerekliliklerini düşünerek, yaşam kalitesini maksimuma çıkarmak için tasarladık. Hem konfor hem de doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayacak bir proje ortaya çıkardık. Bizim kültürümüzde komşuluk ilişkileri çok önemli. Enda’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu yaşamayacak aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı sürecek. Büyük bir taleple karşılaştığımız projede lansman öncesinde cazip fırsatlar sunuyoruz. Peşin alımlarda indirim ve vade farksız ödeme seçenekleri ile de hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz” dedi.

Kendi bahçelerinde tarım yapabilecekler

18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen Enda’da evlerin tavan yüksekliği 3 metre. Her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Sakinler, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük bostan alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik tohumlarla doğal tarım da yapabilecek. AB standartlarında gerçekleştirilen projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor. Akıllı ev sistemine sahip konuklar, 7/24 profesyonel güvenlik personeli,  RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.