Bayrama kendi evinizde girin!

Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Kurban Bayramı sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor. Greenist satış ofisi, Kurban Bayramı’nda ev sahibi olmak isteyenler için 31 Ağustos Perşembe ve 4 Eylül Pazartesi günleri de açık olacak.

Greenist, Kurban Bayramı’na özel yüzde 12 indirim fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Greenist satış ofisi, 31 Ağustos Perşembe ve 4 Eylül Pazartesi günleri de ev sahibi olmak isteyenleri ağırlayacak.  14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile dikkat çeken Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor.

2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, Kurban Bayramı’na özel gerçekleştirilen yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 30 TL’den başlıyor. Bayram tatilinin sonuna kadar devam edecek olan kampanya, Greenist evlerinin konfor ve ayrıcalığını kolaylıkla erişilebilir kılıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.