Yeşildağ İnşaat’tan isim değişikliği

Kağıthane’de daha iyi bir yaşam vaadiyle kentsel dönüşüm projelerini hayata geçiren Yeşildağ İnşaat, yeni ismi “Mari” ile yoluna devam edecek.

Değişen ve yenilenen inşaat dünyasına uyum sağlamak ve müşterileriyle iletişimini kuvvetlendirmek adına bu yeni marka ismiyle ilerleyen Mari Grup, bundan böyle Yeşildağ İnşaat’ı grup markalarından biri olarak konumlandıracak.  Mari Güvenlik, Mari İnşaat, Yeşildağ gibi pek çok markayı bünyesinde barındıran Mari Grup, portföyünü genişletirken kurumsal kimlik ve iletişim stratejilerinde de değişikliğe gidiyor. Müşteri ihtiyaçları ve isteklerine daha duyarlı yaklaşmak adına değişen Mari Grup, bu yeni dönemde daha fazla güçlenmeyi hedefliyor.

Mari Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altan; “Yeni grup şirketimiz Mari ile emlak ve inşaat sektörünü canlandırmaya hazırlanıyoruz. Merkezi lokasyonda, lüks fakat ulaşılabilir, avantajlı yatırımlar gerçekleştirerek sektöre farklı bir soluk getiriyoruz. İnsanları, aileleriyle gerçek İstanbul’un merkezinde ev sahibi yapmak mutluluk ve gurur verici. Stratejilerimiz her zaman bu yönde olacak. Artık yeni kurumsal kimliğimiz ve iletişim dilimizle müşteri ihtiyaçlarına daha iyi cevap vereceğiz. Önümüzdeki dönem projelerimiz için heyecanlıyız.” ifadeleriyle sektörün yükselen yıldızı olmayı hedeflediklerini vurguladı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.