Sur Yapı’nın Muhit’i satışta!

Sur Yapı, Sancaktepe’de yepyeni bir projeye başlıyor. 175 milyon TL yatırım değerine sahip Muhit projesinde 217 daire ve günlük ihtiyacın karşılanabileceği 12 ticari alan yer alıyor. Muhit projesinde daireler 279 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı, Sancaktepe ilçesinde dördüncü projesi olan Muhit’in yapımına başlıyor. 40.170 m² inşaat alanına sahip proje 217 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. 7 blokta 32 farklı daire tipi seçeneği sunulan Muhit, bölgenin en önemli ulaşım akslarının birleşme noktasında bulunuyor. Hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap eden Muhit’te daireler 279 bin TL’den başlıyor.

Sancaktepe bölgesinin gelişiminde önemli bir rol oynadıklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “175 milyon TL yatırım ile yapımına başladığımız Muhit projemizi ‘‘Çocuğunuz hayata 1-0 önde başlasın’’ sloganıyla satışa çıkardık. Projemizde lansman sürecine özel 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Lansmana özel peşinatsız ve vade farksız ödeme planları ile hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap ediyoruz.”dedi.

Anadolu Yakasının gelişimine hızla devam eden bölgesinde yükselecek olan Muhit, 7 bloktan oluşuyor. Proje, 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor.

Lansmana özel iki farklı ödeme seçeneği

Sur Yapı, Muhit projesinde lansman dönemine özel 2 farklı ödeme planı ile ev almak isteyenlere fırsat sunuyor. İlk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade imkanı bulunuyor. İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı ile fırsat sunuluyor. Ayrıca tamamı peşin ödemelerde lansman indirimine ek %10 indirim imkanı da sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.