Panorama Plus’ta 3+1 daireler 199 bin TL

İnşaat sektörünün öncü ve deneyimli markalarından olan Dimaş İnşaat, Eryaman’da yeni bir proje inşa etmeye hazırlanıyor. 13 katlı 3 blokta toplam 168 dairenin bulunduğu Panorama Plus Eryaman'ın sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanı, kamelyalar, açıkk hava spor tesisleri̇, tenis kortu, basketbol sahası, açık otopark ve peyzaj alanları yer alıyor.

Mimari trendleri yakalayan, modern yaşamın bütün gerekliliklerini karşılayan tasarımını pratik yaşam anlayışıyla birleştiren Panorama Plus, 199 binden başlayan 3+1 daire fiyatlarıyla kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

“Önce insan, önce mutluluk ve huzur” mottosuyla oluşturulan Panorama Plus’ta; ferah yaşam alanları, balkonlar, kaliteli ankastre ürünler, ısıtma sistemleri, otomasyon ve güvenlik teknolojileriyle ayrıcalıklı bir yaşamı ulaşılabilir hâle geliyor.

Panorama Plus, Harikalar Diyarı’na 2 kilometre, metroya 2 kilometre, Sincan Devlet Hastanesi'ne 2.9 kilometre, Göksu Park’a 3.5 kilometre ve Optimum Outlet’e 7.6 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.