Cosentino Yeni Koleksiyonlarını Bodrum Mutfak Mobilya’da Tanıttı

Bodrum’un ilk kişiye özel hazır mutfak üretimini yapan ve aynı zamanda sektöründe lider dünya markalarına ev sahipliği ile öne çıkan Bodrum Mutfak Mobilya, Cosentino ile çok özel bir etkinliğe imza attı. Cosentino, çevre dostu tasarımları ve ileri üretim teknolojileriyle öne çıkan bir marka olarak, Bodrum Mutfak Mobilya showroom’unda gerçekleştirdiği özel bir lansman ile Silestone’a ait yeni koleksiyonları Le Chic ve Urban Crush’ı tanıttı.

Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, yüksek değerli ve sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino ile uzun yıllar iş birliği içerisinde olan Bodrum Mutfak Mobilya, çok özel bir etkinliğe imza attı. Silestone’un yeni koleksiyonları olan Le Chic ve Urban Crush’ı tanıtan lansmanda tasarım tutkunları ve sektör profesyonelleri katılım gösterdi. Davetliler, Cosentino’nun benzersiz koleksiyonları ve çevre dostu üretim süreçleri hakkında bilgi edinme şansına sahip oldular.
Bodrum Mutfak Mobilya, etkinlikte Cosentino ile geçmişte gerçekleştirdiği projeleri ve ortak başarıları paylaşarak, iş birliklerine dair yeni projeleri paylaşma fırsatı buldular. Aynı zamanda etkinlikte; “Cosentino 2022 Yılın Mutfağı” yarışmasında ikinci olan markaya ödülü Cosentino Pazarlama Müdürü Koray Kayıtmaz tarafından, Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güneri’ye takdim edildi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazı‘Zero House’, Ülkeleri 2050 Net Sıfır Emisyon Hedefine Hazırlıyor
    Sonraki yazıABD’de ikinci el konut satışları 13 yılın en düşük seviyesinde