Roca’dan yeni ve ödüllü Horizon Lavabo Koleksiyonu

Özel teknolojisi ve eşsiz tasarımı ile fark yaratıyor

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, Brezilyalı ünlü mimarJoãoArmentano imzasını taşıyan yeni Horizon lavabo koleksiyonu ile estetiği ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. RedDot Tasarım veiF Tasarım Ödülü’nün sahibi olan Horizon Koleksiyonu, aldığı ödüllerle de mükemmelliğini ortaya koyuyor.

Köklü geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca’nın yeni lavabo koleksiyonu, eğlenceli projelerle dolu, sofistike ve benzersiz çözümleri ile Brezilyalı ünlü mimar JoãoArmentano imzasını yaşıyor. Kesişen sokaklar, binaların yarattığı ışık ve gölge oyunları, uzaktaki ufuk çizgisi gibi kentsel çevreden ilhamla tasarlanan Horizon Koleksiyonu, üç farklı modelden oluşuyor. Roca’nın özel teknolojisi Fineceramic® ile üretilen koleksiyon, yalnızca 5mm kalınlığında ve ultra ince kenarlara sahip.
Geometrik tasarımı ve gizli su gideri ile hem işlevsel hem de estetik bir kullanım sağlıyor

JoãoArmentano’nunRoca için tasarladığı bu özel koleksiyon tezgâh üstü lavabo serisinden oluşuyor. Roca’nınürünleriyüzde 40’a kadar daha hafif ve yüzde 30 daha güçlü üretilmesine olanak tanıyan son teknolojisi Fineceramic® ile hazırlanan koleksiyon, ince ve estetik bir tasarıma ulaşmak için 5mm kalınlığında ince kenarlardan oluşuyor. Parlak beyaz, mat beyaz ve mat siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan koleksiyon, eğimli yüzeyde tasarlanan gizli su gideri ile suyun kolayca akmasını sağlarken estetik bir görünüm de sağlıyor.

Ödüllü Koleksiyon
Kentsel çevreden ilhamla tasarlananve geometrik şekillerin malzeme teknolojisi ile mükemmel uyumunu ortaya koyan HorizonLavobo Koleksiyonu; HorizonSkyline modeli ile RedDot Tasarım ve iF Tasarım ödüllerini, HorizonGeometric modeli ile ise RedDot Tasarım ödülünü almaya hak kazandı. Mimari evrenin saflığını ifade etmek üzere ortaya çıkan Horizon lavaboları, kişisel eşyalar için de geniş saklama alanına sahip pürüzsüz bir yüzey sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLECEK?
    Sonraki yazıEVİNİ SATAN İŞ YERİ ALIYOR