Country yaşamına özlem çekenler için…

40.000 metrekare proje alanında 2+1, bahçe dubleks, ikiz villa, müstakil villa ve konak tipi villanın yer aldığı Sakura Park’ta 72 ünite yer alıyor. Apec Çelik Yapı’nın inşa ettiği Sakura Park, doğanın tüm güzellikleri ve modern hayatın konforunu country tarzıyla birleştiriyor. Yalova’ya country yaşamını getiren projede tüm detaylar ve özellikler düşünülerek tasarlandı.

Kuş sesleriyle uyanılan bir doğanın içinde hayata geçen Sakura Park’ta, her türlü konforu sağlamak için özenle tasarlanmış 200 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen villa seçenekleri bulunuyor.

Her villanın kendine özel bahçesi var. Bahçe büyüklükleri villların konumuna göre 150 metrekare ile 410 metrekare arasında değişiyor. 200 metrekare bahçe dubleks evlerinde ise doğa ve deniz manzarası bir arada bulunuyor.

İstanbul’a 40 dakika

Yalova’nın  merkezi konumunda yer alan Sakura Park İstanbul’a 40 dakika mesafede yer alıyor. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşmak mümkün. Ayrıca Yenikapı-Pendik ve Eskihisar’dan arabalı feribot ile ve Bostancı-Kartal-Pendik’den deniz otobüsü ile Sakura Park’a ulaşılabiliyor.

Yalova’da müstakil villa yaşamına yeni bir soluk getiren proje sosyal tesisleriyle de farklılık yaratıyor. 4000 metrekarelik Sakura Club doğayla uyumlu mimarisiyle bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.

Sakura Club içerisinde fitness, pilates ve yoga salonu, açık ve kapalı havuz, spa&welness alanı, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, restoran ve kafe yer alıyor.
Türkiye’nin eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji ve Mektebim koleji Sakura Park’a yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, Bahçeşehir ve Mektebim kolejinin yanı sıra, Yalova’nın diğer önemli eğitim kurumları ve ilköğretim okullarına da yakın konumda bulunuyor.

Eğitimin kurumlarının yanı sıra Sakura Park konum itibarıyla birçok avantaj sağlıyor. Kaplıca bölgesi Termal’e 10 dakika, doğa yürüyüş ve trekking parkurlarına ve, 135.000 metrekarelik alanda kurulan Türkiye’nin en büyük Arboterum’una ve Yalova marinaya 5 dakika mesafede yer alıyor.
 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın