Creavit Loop ile Banyo Modern Sanat Galerisine Dönüşüyor

Türkiye’nin global banyo markası Creavit, 5mm inceliği, minimalist tasarımı ve birbirinden çekici renklere sahip Red Dot tasarım ödüllü Loop çanak lavabo serisi ile evlerin en özel alanı olan banyoları modern sanat galerisine dönüştürüyor.

Banyo, evimizin en özel alanlarından biridir ve her zaman rahat, ferah ve estetik görünmesini isteriz. Son yıllarda popüler hale gelen renkli lavabolar, banyoya estetik bir dokunuş yapmanın yanı sıra kişisel tarzlarımızı da yansıtmaya olanak sağlıyor. Renkler ile birlikte banyo, sıcak ve canlı bir kimliğe kavuşurken görsel açıdan da ilgi çekici modern bir atmosfer yaratılıyor.

Özgür Renkler, Yaratıcı Banyolar

Banyonuzu dilediğiniz gibi renklendirecek Creavit ’in renkli ve ince düşünülmüş, zarif detaylara sahip Loop lavabo serisi; beyaz, mat basalt, mat cappuccino, mat antrasit, mat siyah, mat beyaz, nil yeşili, cool gray, berry, neon, mint, sakura pastel tonlardaki renk seçenekleri ile kendi özgün tarzınızı banyoya yansıtmanıza olanak sağlarken, kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerdeki farklı formlar ile sınırsız tasarım seçeneği sunuyor.

Red Dot Tasarım Ödüllü Gerçek İncelik

Red Dot tasarım ödüllü 5 mm ince Loop, modern ve minimalist banyo tasarımlarına göz alıcı bir estetik kazandırmak için tasarlandı. İnce ve zarif yapısı, banyonuza ferah bir görünüm katarken, aynı zamanda göz alıcı bir detay sunuyor. Kenarları tamamen 5 mm inceliğinde olan Loop serisi lavabolar, banyoda estetiği en ince ayrıntısına kadar düşünenler için özel olarak üretildi.

Creavit’in banyolar için geliştirdiği estetik ve işlevsel tüm ürünleri creavit.com.tr’den inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri bulabilirsiniz.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMarmara Denizi’nde 3.4 büyüklüğünde deprem
    Sonraki yazıFeyyaz Anlı: “Asortie Markası, klasik mobilya ve lüks dekorasyon sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırdı!”