Dap Yapı Çağlayan Dap Vadisi’ni tanıttı

dap_vadisi_lansman

 Daha önceleri Anadolu Yakası’nda hayata geçirdiği farklı konseptteki konut ve residence projeleriyle dikkatleri üzerine çeken ve son dönemlerde Çağlayan bölgesinde ofis inşaatı üzerinde yoğunlaşan Dap Yapı, şimdiye kadar bölgede hayata geçirdiği ofis projelerinin birleşiminden oluşan “Dap Vadisi” konseptini, 23 Ekim Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen basın toplantısıyla tanıttı.

Fiyatlar 190 bin TL’den başlıyor

Büyüklükleri 21 metrekare ile 330 metrekare arasında değişen toplam 932 adet ofis biriminden oluşan Dap Vadisi, Dap Yapı’nın şimdiye kadar geliştirdiği Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis ve A Ofis’ten oluşuyor. Ekstra olarak aynı bölgede S Ofis adlı yeni bir ofis projesi geliştiren Dap Yapı’nın Dap Vadisi projesinde fiyatlar ise metrekaresi 4 bin 500 TL’den başlayarak 8 bin TL’ye kadar yükseliyor. Liste fiyatları ise 190 bin TL’den başlıyor. Projede satışa sunulan ofisler ise, daha önceki satış süreçlerinden kalan son 400 civarı ofis olarak göze çarpıyor. Projelerin toplam yatırım değeri ise 650 milyon lirayı buluyor.

“Avrupalılar inanamıyor”

Toplantıda konuşan Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, bölgenin A kalite ofis ihtiyacına neredeyse tek başlarına cevap verdiklerini iade ederek, “Geçtiğimiz günlerde İtalyan menşeli bir firmayla görüştük ve kendilerine projelerimizi gezdirdik. Emin olun inanamadılar. ‘Türkiye’de böyle binalar var mı’ dediler ve bu projelerimizi otel sandılar. DAP Vadisi, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde topluyor. Lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Avantajlı yönetim sistemiyle, asiste hizmetlerin tümü üstleniliyor. Kat asistanları, sekreter istihdam etmenize gerek kalmayacak şekilde, telefonlarınızı yanıtlamak, misafirlerinizi karşılamak, temizlik ve ikram gibi her türlü sekreterya hizmetinizi karşılıyor” diye konuştu.

“Sadece proje geliştirmiyoruz”
Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz[/caption] Dap Yapı olarak sadece proje geliştirmediklerini aynı zamanda bilgi ve tecrübelerini Avrupa’daki gayrimenkul temsilcileri ile de paylaştıklarını sözlerine ekleyen Yılmaz, şöyle devam etti: “Oluşturduğumuz yaşam alanlarını, uluslararası platformda yarıştırıp tescillendiriyoruz. Bu yıl, Londra’da düzenlenen Gayrimenkul Oscarları Yarışması’ndan 15 ödülle döndük. Geliştirdiğimiz projeler, Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödüllerini ülkemize kazandırdı. Geçen yıl da aynı yarışmadan 8 ödül getirmiştik. Bir anlamda, kendi rekorumuzu yenilemiş olduk. DAP Yapı olarak sadece proje geliştirmiyoruz; know how da geliştiriyoruz. Kendi üretim yöntemlerimizi teknolojiye dönüştürüyor, bilgi birikimimizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. Projelerimizi satın alanları maksimum kazandırmayı hedefliyoruz. Yerli ve yabancı gruplarla çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bedava Ofis”e devam

Daha önceki ofis projelerinde de kullanılan ve bizzat Dap Yapı tarafından geliştirilen “Bedava Ofis” sistemi Dap Vadisi’nde de devam edecek. Bu sistemde şirketlerin ihtiyacı olan sekreterya, servis, toplantı odası v.b. gibi hizmetler, belli bir aidat karşılığında Dap Yapı tarafından karşılanıyor. Bu sayede satın alınan veya kiralanan ofisin amortisman süresini oldukça düşürüyor.

Dap Vadisi sosyal donatılar

Dap Vadisi sosyal donatıları arasında VIP Asistan ayrıcalığı, 7/24 özel asistan, back office, concierge hizmetleri, özel gün organizasyonları, özel kurye hizmeti, kuru temizlemeden, kuaför ve terziye hayatı kolaylaştıracak A’dan Z’ye her şey mevcut. Özel olarak dekore edilmiş ve her türlü ayrıcalığın düşünüldüğü, kullanıma hazır toplantı odaları, yoğun iş temposundan uzaklaşmak ve konukların ağırlanacağı cafe restorant seçenekleri ile de tüm imkanlar tek bir alanda karşılanıyor. Ayrıca Dap Vadisi’nde mini golf sahasından helikopter pistine, café ve restoranlardan fitness center’a alışveriş merkezlerine kadar birçok alternatif de yer alıyor.

Dap Vadisi nerede?

Dap Vadisi, Çağlayan’da yaşamın tüm alanlarına temas edebilen noktaya yer alıyor. Avrupa’nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise 5-10 dakika uzaklıkta, yeni Metro hattı ise, projeye sadece 100 metre mesafede bulunuyor. Dap Vadisi iletişim 0 216 500 49 00 444 0 327 www.dapyapi.com.tr Dap Vadisi nerede?

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş’ın 40. yılına özel “80 ay vade farksız” kampanyasına ilgi büyük!
  Sonraki yazıSayfiye’de “peşinatı kendin belirle” kampanyası sürüyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın