Dekar Kıyıbahçe’nin 4. etap satışları başladı

Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de dördüncü etap satışlarına başladı.  

Dekar Kıyıbahçe

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerinden biri olan Çekmeköy-Ömerli’de inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinin dördüncü etap satışlarına başlandı. Dekar Kıyıbahçe’den ev sahibi olmak isteyenler, 12 ay ödeme olmadan yüzde 0,64 faiz ile hemen teslim fırsatından faydalanıyor. Dördüncü etapta satışa sunulan bahçeli evlerin teslimleri ise Aralık ayında başlayacak.

Yeşillikler içerisinde bir yaşam

Projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 141 m² ve 200 m² arasında değişiyor.  Tüm evlerin 40 m² ile 200 m² arasında değişen bahçeleri ve gölete kıyısı bulunuyor.

Dekar Kıyıbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de buluşacaklar. Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market bulunacak.

Dekar Kıyıbahçe

“Müşteriler bu dönemde daha hızlı karar alıyor”

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, küresel çapta yaşanan salgın nedeniyle bahçe konut projelerine talebin arttığına dikkat çekerek, “Salgın sürecinde sadece Türkiye değil tüm dünya önemli bir sınavdan geçiyor. Bu süreçte hemen hemen her sektörde ciddi değişimler yaşanıyor ve bunun devam edeceğini görebiliyoruz. Gayrimenkul sektöründe de talepler bu doğrultuda şekilleniyor. Salgın öncesinde alım süreçleri ortalama olarak bir ay sürerken, bu süreçte müşterilerimizin daha hızlı karar aldığını gözlemledik. Konut alıcılarında bahçeli ev tercihi hep ilk sırada olmasına rağmen geçmişte yaşanan sorunlar ve yeterli arz olmaması nedeniyle bahçeli ev satışları toplam konut satışı içinde küçük bir oran oluşturuyordu. Deprem gerçeği ve peşinden gelen pandemi süreci, konut alıcılarının öncelikli tercihlerinin, az katlı ve bahçeli ev alma yönünde değişmesine sebep oldu. Dekar Yapı olarak bu dönemde Kıyıbahçe ve Bahçeşehir’de inşa ettiğimiz Asmalı Bahçe Şehir projesindeki mevcut etapların hepsinin satışını tamamladık” diye konuştu.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.