Denge Yapı’dan bayram kampanyası


Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe projesi, hem küçük birikimlerle kendine bir ev almak isteyenlerin hem de yatırımları için güvenli bir liman arayanların da tercihi oldu. Tamamı oturmaya hazır dairelerden oluşan Mahal Sancaktepe’den ev sahibi olanlar hem taşınmanın hem de kiraya vermenin keyfini yaşıyor.  

Kampanya'nın ay sonuna kadar devam edeceğini ve konut alıcısına büyük avantajlar sağladığını belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Elimizde sınırlı sayıda daire kaldı. Kampanyadan yararlananlar hiç peşinat vermeden hayallarindeki eve sahip olabilecek. Evi yatırım amaçlı alanlar da hemen kiraya vererek ek bir gelir elde edebilecek. Kampanya boyunca Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 150 bin liradan başlıyor” dedi.

Okulların açılması büyük avantaj sağlıyor

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından biri olan Sancaktepe’de Mahal Sancaktepe projesinin hayat bulduğunu ifade eden Bayram, “Sancaktepe çok sayıda özel sektör ve kamu yatırımlarının yanı sıra eğitim kurumlarına da ev sahipliği yapıyor. Mahal Sancaktepe’nin yakın çevresinde Küçük Prens Okulları, Bilfen Koleji, Doğa Koleji, Okyanus Koleji’nin de aralarında bulunduğu pek çok eğitim kurumu faaliyet gösteriyor. Çocuklarının okuluna yakın yerde oturmak isteyen aileler de projemizi tercih ediyor” dedi.

Bayram’ın verdiği bilgiye göre Mahal Sancektepe projesi 15 bin 640 metrekare arazi üzerine yapılıyor. 6 bloktan ve  346 daireden oluşan projede, tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire bulunuyor. Açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve koşu yolları, çocuk oyun alanları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol alanı ve ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay/bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunuyor. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark ve açık otoparklar gibi sosyal imkanlar ve doğayla bütünleşen peyzaj alanı ile site sakinlerine güzel bir yaşam sunuyor.

Kolay ulaşım

Sancaktepe’de hayata geçen Mahal Sancaktepe’de oturanlar trafik çilesi çekmeden istedikleri noktaya ulaşmanın keyfini yaşıyor. İstanbul'un yedi ilçesine komşu olan Sancaktepe, Mahal Sancaktepe projesiyle TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakikada ulaşılarak Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.