DİVANEV TARSUS MAĞAZASI İLE MÜŞTERİLERİNE YENİ BİR DENEYİM SUNMAYA HAZIRLANIYOR

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, sayıları hızla artan mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve Tarsus’ta bulunan 1.200 m2 alana sahip 117’nci mağazasının açılışını şehrin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, mobilya grubunun yanı sıra, yatak, baza başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini, halı ve aydınlatma gibi ev aksesuarlarını aynı çatı altında sunarak, sektörde fark yaratan, bütünsel bir mağaza konsepti ile müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu konseptle 1.200 m2 alan üzerine kurulu olan Divanev mağazası, Yahşi Ailesi ve Yataş Grup’un gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Divanev’in Türkiye’deki 117’nci satış noktası olarak faaliyete geçiyor.

 

Mağazanın açılış töreninde Yahşi ailesi ve çalışanlarının yanı sıra, Divanev yönetimi de yer alırken, şehrin önde gelenleri ve sektör temsilcileri de açılışa büyük ilgi gösterdi.

 

Tarsus’ta açılan Divanev mağazasına sektörün ve kentin yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Divanev Satış Direktörü Emrah Tepe “Yahşi ailesi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sonucu açtığımız yeni mağazamızda, mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğumuz farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve ulaşılabilir tasarımı, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliği ile sunuyoruz.” dedi.

 

Divanev’in yurt içi ve yurt dışında daha geniş kitlelere ulaşma hedeflediklerini dile getirerek konuşmasını sürdüren Tepe, “Hedefimiz yeni Divanev mağazalarımızla birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak Divanev’i hem yurt içinde hem de global pazarlarda gücünü artırmak. Bu kapsamdaki çalışmalarımızla bugün sizinle Divanev’in 117’nci satış noktası olan Tarsus mağazamızın açılışı için bir araya geldik. Yeni satış noktamızın hem şehrimize hem de ilçemize katma değer katacağına inanıyor ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Divanev Tarsus mağazası sahibi Can Yahşi, “Divanev mağazalarında, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile tasarım ve fonksiyonelliğin, modern ve klasiğin dengesinde özgün, yenilikçi tasarımlarla ev dekorasyonu alanında ihtiyaca uygun çözümlere ulaşmak mümkün. Üstelik Divanev mağazaları, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKGD Grafit & Metal Alman K+S firması Türkiye distribütörü oldu
    Sonraki yazıBambi Yatak kış mevsiminde konforlu bir uykunun püf noktalarını paylaştı