Dubai’de ilk Türk markalı konut projesi!

Aşçıoğlu’nun Deyaar ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje Midtown Selenium by Deyaar Dubai City’de yükseliyor. 199 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin yüzde 25’i satıldı.

Aşçıoğlu, Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi Midtown Selenium by Deyaar ile yatırımcılara yeni bir yaşam sundu. Özellikle iş dünyasının gözdesi olan Dubai’de sadece 19 bin dolar peşinatla yaşamın kapılarını aralayan Aşçıoğlu, proje kapsamında ödeme miktarının yüzde 30’a ulaşmasıyla satış ve devir hakkı veriyor.

Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel, seçkin mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan olan Midtown Projesi’nin ikinci etabı Dania District kapsamında konumlanan Midtown Selenium by Deyaar, 199 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Dubai’nin Metro sisteminde planlanan genişleme çerçevesinde güzergâha yakın konumuyla şehirde ulaşım kolaylığı sağlayacak proje, aynı zamanda Dubai Expo 2020 ve Dünya’nın en büyük yeni havalimanı Şeyh Maktum Havalimanı’na da yakın bir konumda yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.