Dumankaya Mozaik’te ayda 1.825 lira taksitle

Dumankaya-Mozaik-1

Ayrı mimari yaklaşımlarla, birbirinden farklı renkleri, zıtlıkları, dokuları ve materyalleri bir bütün olarak bir araya getiren Dumankaya Mozaik iç içe geçmiş bunaltıcı mimari yaklaşımların aksine karşılıklı iki bina arasındaki 80 metre mesafe ile bireylere ferah bir yaşam sunuyor. Çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren proje, ferahlığı sevenler için yüksek tavanlı daireleri, siyah ve beyazın öne çıktığı modern daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiriyor.

Fiyatlar 169 bin 840 TL'den başlıyor

Hareketli bir şehir yaşamı sunan projede 44 metrekare stüdyo daireler, 59 metreakre 1+1 daireler, 93 metrekare 2+1 daireler, 155 metrekare 3+1 daireler gibi seçeneklerden oluşan daire tiplerine 169 bin 840 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Dumankaya Mozaik projesinde devam eden kampanya kapsamında daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim, sıfır peşinat gibi fırsatlardan da yararlanabilecek.

Dumankaya Mozaiık Sancaktepe İletişim 444 7 222 www.dumankaya.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı283 lira taksitle ev sahibi olablirsiniz
  Sonraki yazıTapuda yeni dönem!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın