DYO Boya, Yenilikçi Ürünleri ve Etkileyici Deneyimlerle Yapı Fuarı’nda Fark Yaratıyor

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO Boya,Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyan Yapı Fuarı’na katılım sağladı.
Türk boya sektörüne kazandırdığı ilkler ve yenilikçi yaklaşımıyla göz dolduran DYO Boya,17 – 20 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Yapı Fuarı’na katıldı.
DYO Boya’nın fuar boyunca öne çıkardığı ürünler arasında Akromax Suprema, DYO Shine ve Protherm Light bulunuyor. Ek olarak fuarda 2024 Özel Renklerinden Oluşan Yansımalar Koleksiyonu ön plana çıkartılıyor. DYO Boya, ürünleri ve renk koleksiyonları ile sektördeki yenilikçi yaklaşımını ve kalitesini sergiliyor.
Ayrıca, fuar alanında ziyaretçilere özel deneyimler sunmak amacıyla Hobilux deneyim alanları oluşturan DYO Boya, Hobilux atölyeleri düzenleyerek katılımcılara ürünleri hakkında daha derinlemesine bilgi alma ve uygulamalı deneyimler yaşama fırsatı sunuyor. Bu atölyeler, ziyaretçilere ürünlerin kullanımı ve uygulanması konularında pratik bilgi ve beceri kazanma imkânı sağlıyor.
Bölgesinin Lider Yapı Fuarı
YapıFuarı- Turkeybuild İstanbulhem yerel hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan oldukça hedefli bir kitleye ulaşmayı sağlayan ana bir platform görevi görüyor.Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan da alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.
Türkiye yapı sektörünün lider üretici, imalatçı ve dağıtım şirketlerinin katılım sağladığı fuaraDYO Boyada yüksek teknolojiye sahip, inovatif ürünleriyle katılım sağladı. Sektöre yön veren Ar-Ge alt yapısına sahip DYO Boya, ürünleriyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekti.
DYO Boya, 17 – 20 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini Hall 8 / 8361 numaralı stantta karşılıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR
    Sonraki yazıCTBUH Konferansı’na geleceğe uygun şehirler damga vurdu!