Ege Boyu’nda hem evde hem ödemede 3+1’li kampanya!

 Eviya Gayrimenkul’ün Ege aşkıyla İstanbul’u saran projesi Ege Boyu, 3+1 dairelere özel bir kampanya düzenliyor. Ege Boyu’nun 3+1 kampanyasıyla 121 ila 155 metrekare arasında değişen 3+1 konutlar için 30 bin TL peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Kampanya kapsamında, 451 bin 970 TL'den başlayan 3+1 dairelere için aylık sabit taksitlere 3+1 ay sonra başlanıyor. İki ara ödemenin yapıldığı kampanyada 4 ay sonra ödenecek taksitler ise 3 bin 470 TL'den başlıyor. Ege Boyu projesinden, 3+1 konut sahibi olmak isteyenler 3+1 (4) ay sonra firma veya banka kredisi şeklinde ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Bu avantajlı kampanya, yatırımcı ve ailelere zorlanmadan konut sahibi olma fırsatı sunuyor. Bitez ve Dalyan yoğun ilgi görüyor… Cumbalı taş evleri, lavanta kokulu geniş balkonları, Ege çarşısı ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla kalabalık ve yalnız yaşayanların tercih ettiği Ege Boyu’nun Bitez ve Dalyan mahallelerinde satışlar büyük bir hızla ilerliyor. Ege Boyu’nun özel peyzaj ve mimariyle kurduğu Dalyan Mahallesi, meydandaki caretta caretta heykeli ile dikkat çekiyor. EgeBoyu’nun en avantajlı yerinde yer alan Dalyan Mahallesi, Ege çarşısı ve sosyal yaşam kulübüne yakın konumu ile de sakinlerine rahatlık ve konfor sunuyor. Ege balıkçısından markete birçok ihtiyacın karşılanabileceği Ege çarşısının hemen yanında yer alan Bitez Meydanı, canlılığının yanı sıra Ege yaşamının sakinliğini de sunuyor. Geniş ve ferah ev seçenekleri ile rahat bir yaşam sağlayan Bitez Meydanı, kalabalık aile yaşamı için de uygun yapısıyla dikkat çekiyor.

Ege keyfini 365 gün yaşatacak

Ege Boyu, ev sahiplerine Ege keyfini sadece yazları değil 365 gün yaşatmayı vaat ediyor. Ege’nin mimarisi ve peyzajından ilham alınarak tasarlanan Ege Boyu’nda tüm proje ve meydanların etrafını dolaşan tam 1020 metre uzunluğunda da bir bisiklet yolu bulunuyor. Alışılmış site yerleşim mantığının dışına çıkarak birbirini tekrar eden binalar yerine farklı blok tiplerinin farklı meydan ve sokaklarda toplandığı, insanın keşfetme duygusunu harekete geçirecek bir yerleşim ve doku oluşturuyor.

Metroya yakın lokasyonda bulunuyor

Ege Boyu, 2015’te tamamlanacak olan metro ve askeri hava alanı yerine yapılacak 3,8 milyon metrekare arazide 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesi kompleksi yatırımlarıyla hızla gelişen ve İstanbul’da en fazla prim yapma potansiyeline sahip ilçelerden biri olan Sancaktepe’de yer alan Ege Boyu, Sinpaş Lagün ve Kelebekia gibi Premium projelere de komşu lokasyonda bulunuyor. Ege Boyu'nda katları 1 ila 12 arasında değişen 17 blok yer alıyor. Alanları 42 ile 204 metrekare arasında değişen 644 konut ve 28 ticari üniteden meydana gelen Ege Boyu'nda stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneği bulunuyor. www.egeboyu.com EVİYA Gayrimenkul Çağrı Merkezi: 0216 313 19 19 Facebook: http://www.facebook.com/EgeBoyu Twitter: https://twitter.com/EgeBoyu Web Sitesi: http://www.EgeBoyu.com  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSağlık çalışanları 216 Sancaktepe’de buluşacak
  Sonraki yazıEviya’nın Ege Boyu projesi fiyat listesi 3+1 daire kampanyasıyla güncellendi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın