Egepen Deceuninck, İç Mimarlar Odası’nı Belçika’da ağırladı

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, İç Mimarlar Odası Genel Başkanı ve İl Başkanları ile İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 12 şehirden iç mimarı Belçika fabrikasında ağırladı. Sektördeki son gelişmelerin paylaşıldığı gezide, iç mimarlar ürünlerin özelliklerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, düzenlediği etkinliklerle sektörün gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Son olarak, İç Mimarlar Odası’nı Belçika fabrikasına konuk eden Egepen Deceuninck, etkinlik kapsamında iç mimarlara fabrika gezisi düzenlenmesinin yanı sıra, ürünler hakkında detaylı bilgi verildiği bir program düzenledi. Egepen Deceuninck’in üretim sürecinin incelendiği ve şirketin ürünlerinin anlatıldığı etkinlik, öğle yemeği ile son buldu.
“Bu etkinlikler, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmemize katkı sağlıyor”
Organizasyona ilişkin açıklamalarda bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Egepen Deceuninck olarak, sektöre katkı sağlayacak tüm organizasyonları çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda, iç mimarlarımızı Belçika’daki üretim merkezimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Gezi sırasında profilinüretim aşamaları detaylarıyla incelendi.Laminasyonlu profillerin nasıl elde edildiğioluşumundan takılma sürecine kadar olan sürecianlatıldı.Sektördeki en son gelişmeleri mimarlarla paylaşmak ve ürünlerimizin özelliklerini onlara daha yakından tanıtmak için bu etkinlik bir fırsat sağladı. Bu tür etkinlikler, sektördeki iş birliklerimizi güçlendirirken aynı zamanda daha yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmemize de olanak tanıyor.” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBambi Yatak, bu Anneler Günü’nü çifte müjdeyle kutluyor
    Sonraki yazıMimarlık ve tasarım dünyasına ilham verecek yeni bir platform!