Elit Grand Palas tatile gönderiyor! Son gün 31 Ocak!

elit_grand_palas_tatil_kampanyasi_son_gun_31_ocak 

Delmar Yapı’nın İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirdiği Elit Grand Palas projesindeki kampanya, müşterilerini tatile gönderiyor.

İster Uludağ’da, ister Kıbrıs’ta!

Kampanya kapsamında 1-31 Ocak tarihleri arasında Elit Grand Palas’tan daire alan tüm müşteriler, Mayıs ayı sonuna kadar ister Uludağ’da, isterlerse de Kıbrıs’ta iki kişilik 4 gece 5 gün tatil kazanıyor.

 

Facebook’ta tanıtımı sürüyor

elit_grand_palas_tatil_kampanyasi_son_gun_31_ocak_tanitim

Delmar Yapı'nın Facebook'ta paylaştığı görsel (Büyük hali için üstüne tıklayın)[/caption] 31 Ocak tarihinde sona erecek kampanyanın tanıtımı, Delmar Yapı’nın resmi Facebook sayfasında yapılmaya devam ediyor. Firma, Facebook takipçileriyle paylaştığı fotoğrafta “Hem Ev’lenin, hem de keyfini tatilde çıkarın” sloganını kullanıyor.

Fiyatlar 235 bin TL’den başlıyor

Delmar Yapı’nın 10 bin 680 metrekarelik arsa alanında hayata geçirdiği Elit Grand Palas projesi, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipinde tasarlanan 532 daireden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 53 metrekare ile 92 metrekare arasında değiştiği Elit Grand Palas projesinde daireler ise hemen teslim ediliyor. 2012-2013 yılları arasında International Property Awards ödüllerinde “En İyi Rezidans” ödülü kazanan Elit Grand Palas projesinde satılık daire fiyatları ise 235 bin TL’den başlıyor.

Elit Grand Palas iletişim

0 216 482 70 70 www.elitgrandpalas.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAydos Country’de 2014 fiyatlarından yararlanmak için son gün 31 Ocak!
  Sonraki yazı“2023 hedeflerine ulaşmak hayal olabilir!”
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın