Eminevim 75. şubesini açıyor

Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 80 binin üzerinde teslimat yapan Emin Şirketler Grubu, Eminevim ile dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapıyor. Ayda 291 TL taksitle dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarını sağlamayı amaçlayan Eminevim, peşinatlı veya peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara, 120 aya kadar taksitlendirme imkânı sunuyor. Seçilen taksit miktarının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle bir vatandaş ev sahibi oluyor.

Altın günü modeline benzer bir sistemle ev sahibi yapan Eminevim, gayrimenkul sektörüne de girmişti. Şirketin Beylikdüzü’nde Beylikdüzü Ahenk, Kurtköy’de ise 5Yüz60 projeleri bulunuyor.

Eminevim Beylikdüzü Ahenk projesi, 500 konut ve 100 mağazadan meydana geliyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede tüm daire tiplerinin örnek dairesi bulunuyor. 30 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede 3 bin metrekarelik kapalı sosyal tesisler de yer alıyor.

Altı katlı 8 blok şeklinde tasarlanan İstanbul Ahenk Beylikdüzü'nde  72 ay sıfır faiz fırsatıyla konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca projede yüzde 1 KDV avantajı da bulunuyor. Proje içerisinde fitness center, yürüyüş ve bisiklet parkurları, havuz, yeşil alanlar, açık ve kapalı spor alanları gibi birçok seçenek sunuluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın