Emlak Katılım Antalya’da ilk şubesini açtı

Emlak Katılım, Antalya şubesinde hizmet sunmaya başladı.

Emlak Katılım

Katılım finans sektöründe yeniden hayat bulan Emlak Katılım, şube yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye turizminin en önemli kenti Antalya’da yeni şubesini hizmete sunan Emlak Katılım, yenilikçi ürünlerini ülkemizin dört bir yanına ulaştırmak üzere hızlı adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını sürdüren Emlak Katılım, yeni şubesini ülkemiz turizminin en önemli kenti Antalya’da hizmete sundu. Gerek şube ağı gerekse Emlak Katılım E-şube ile müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetlerini ulaştıran Emlak Katılım, Türkiye çapında 32. şubesini faaliyete geçirmiş oldu. Emlak Katılım, 2020 sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar,

“Yerel ekonomiye ve istihdama da önemli bir katkı sağlıyoruz”

Turizm, tarım ve ticaret hacmiyle ülkemizin en önemli merkezlerinden biri olan Antalya’da ilk şubelerini açmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Katılım bankacılığı ilkeleriyle yeniden faaliyetlerimize başlamamızın ardından, doğru hamlelerle gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz için yenilikçi çözümleri sunacağımıza inanıyoruz. Yeni projelerle birlikte sürdürdüğümüz şubeleşme çalışmaları yol haritamızda önemli bir yere sahip. Yılsonu şube hedefimiz kapsamında yatırımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu anlamda Dünya ve Türkiye turizm sektörünün en önemli merkezlerinden biri olan Antalya’da müşterilerimizle buluşmak bizim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu. Şubelerimiz ile ülkemizin dört bir yanına hizmet götürürken, yerel ekonomiye ve istihdama da önemli bir katkı sağlıyoruz. Antalya’da hizmete sunduğumuz ilk şubemizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Şube ağı 32 noktaya ulaştı

Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Bursa, Bursa Yıldırım, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Dijital bankacılık yatırımları sürüyor

Emlak Katılım, şube ağını genişletirken dijital kanallarını geliştirmeye devam ediyor. Özellikle pandemi süreci ile dijital bankacılık araçlarının öne çıktığını belirten Bayraktar, “Emlak Katılım olarak bu konuda süregelen çalışmalarımızda istediğimiz noktaya geldik ve Emlak Katılım E-Şube’yi hizmete sunduk. E-şube sayesinde müşterilerimiz şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Genişleyen şube ağımız ve e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.