Gönye Proje Tasarım, Avrupa’dan ödülle döndü

Gonye-Yelin-Evcen-Gonul-Ardal-2

Markalı konut ve ofis projelerinin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış markalardan olan Gönye Proje Tasarım, kazandığı ödüllere yeni bir halka daha ekledi ve yenilikçi projelerin davet edildiği European Property Awards’tan (Avrupa Emlak Ödülleri) “Highly Commended” ödülüyle döndü.

2013 yılında aynı yarışmanın örnek daire kategorisinde Türkiye ve Avrupa birinciliğini kazanan Gönye, bu sene Makro İnşaat’ın Mavera projesi için tasarladığı örnek daireyle katıldı. Ödül kazananlar, 14 Ekim’de Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards gala gecesinde duyuruldu. Gönye Proje Tasarım, son olarak İtalya’da kazandığı iki önemli ödülle adından söz ettirmişti. Firma, Ağustos 2014’te İtalya’da düzenlenen A' Design Award & Competition’da Karden İnşaat’a ait “Sembol İstanbul Satış Ofisi” ve Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarlanan “Loft Daire” çalışmasıyla iki ödüle layık görüldü. Gönye, 2015’te aynı yarışmaya Sampa Otomotiv’in Samsun’daki merkez ofisi için hazırladığı tasarımla katılacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıOfis+ projesinde fiyatlar 550 bin liradan başlıyor
  Sonraki yazıABD’de konut kredileri vites büyütecek!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın