Mesa Koza 66’ya yaz geldi…

Başkent’te yükselen Mesa Koza 66’da “Yaza Merhaba” partisi gerçekleştirildi. Partide, konut sahiplerinin yanı sıra, Mesa dostları ve Mesa Koza 66 projesinin bölgedeki komşuları bir araya geldi. Davetliler etkinlikte; keyifli bir günün yanı sıra, yeni bir hayata hep birlikte “Merhaba” dedikleri yeni dostlarıyla da tanışma fırsatını yakaladı.

Bugüne kadar 30 dairenin sahiplerine teslim edildiği Mesa Koza 66, nitelikli bir yaşam alanı oluşturma hedefiyle ‘zemin+ 35 katlı kule blok’ ve ‘zemin+8 katlı yatay blok’ olmak üzere toplam iki blokta iki farklı yaşam biçimini bir arada sunuyor. Kule’de 165 ve Yatay Blok’ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerdeki toplam 215 konut seçeneği bulunuyor.

Koza Sokak yönünde tasarlanan dikey blok Kule’de,  bir yandan yaşam alanında daha kompakt ve klasik çözümler sağlarken, diğer yandan gökyüzüne uzanan yapısı, saydam cepheleri ve yumuşatılmış hatları ile panoramik bir kent manzarası da sunuluyor. Geniş bir vadi manzarası görecek şekilde tasarlanan Yatay Blok’ta ise daireler, bulundukları kata göre farklılaşan teraslara, geniş balkonlara ve bahçelere sahip. 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.