Emlak Konut Sarphan Finanspark’taki gayrimenkullerini satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO Sarphan Finanspark projesinde yer alan konut ve ticari üniteleri satışa sundu. Projedeki konutların fiyatları 1 milyon 852 bin TL’den, ticari ünitelerin fiyatları ise 1 milyon 48 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Sarphan Finanspark projesinde yer alan 5 konut ve 10 ticari üniteyi satışa çıkardı. Ümraniye bölgesinde yükselen projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Peşinde yüzde 15 indirim imkanı sunan proje kapsamında konutlar ve ticari üniteler satışa çıktı.

Satışa sunulan konutların tümü 1+1 dubleks tipinde. Konutların fiyatları 1 milyon 852 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 885 bin TL’ye kadar yükseliyor. Konutların büyüklükleri ise net 66.80 metrekare ve 106.58 metrekare

Son teklif verme tarihi ise 6 Ekim yani bugün saat 16:20.

Projedeki ticari ünitelerde ise metrekareler 21 ile 46 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Ticari üniteler için teklifler 6 Ekim saat 17:10’a kadar verilebilecek.

Projede 1. sınıf restoran, kahvaltı salonu, cafe, havuz bar, kapalı ve açık havuz, sauna, buhar odası, masaj odaları, hamam, kuaför, fitness salonu, yangın yönetmeliğine göre sprinkler yangın söndürme sistemi, 4 adet dükkan, kapalı otopark, helikopter pisti yer alıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.