Emlak Konut’ta bayrak değişimi

Emlak Konut GYO Eski Genel Müdürü Murat Kurum’un yeni kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasıyla boşalan Genel Müdürlük görevine, Yönetim Kurulu kararıyla, Emlak Konut GYO’da Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Hakan Gedikli atandı.

Emlak Konut GYO’da bayrak değişimi oldu. Emlak Konut GYO’nun Eski Genel Müdürü yeni Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine getirilecek ismi Emlak Konut Yönetim Kurulu belirledi. Bu önemli göreve atanan isim şirkette Teknik Genel Müdür Yardımcılığı yapan Hakan Gedikli oldu.

Şirketten KAP’a (Kamuyu Aydınlatma Platformu) yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Yönetim Kurulumuzun bugünkü kararlarıyla, Sn. Murat KURUM’un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sn.Hakan GEDİKLİ’nin atanmasına; Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği’ne, TTK’nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn. Hakan GEDİKLİ’nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına karar verilmiştir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.