Endeksa Masters: Yoğun istek üzerine yeniden Hakan Bıçakcı’dan ‘Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı’ Eğitimi

 

Endeksa’nın gayrimenkul uzmanlarına yönelik eğitimler sunduğu ve sektöre yön veren Endeksa Masters programı tüm hızıyla sürüyor. Mayıs ayında gerçekleşen ve büyük ilgi gören Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha tekrarlanıyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı’nın verdiği ve katılımın ücretsiz olduğu eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00’da online olarak gerçekleştirilecek.

Büyük veri analizi ve yapay zekâ teknolojisiyle gayrimenkul değerleme hizmeti sunan Endeksa, sektör profesyonellerine yönelik eğitim serilerine devam ediyor. Şirket, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlayan Endeksa Masters programı kapsamında arsa ve arazi konusunda uzmanlaşmak isteyen gayrimenkul danışmanlarına verdiği eğitimi, yoğun istek üzerine bir kez daha düzenliyor. Harita Mühendisi ve Gayrimenkul Danışmanı Hakan Bıçakcı tarafından verilecek ‘Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlığı’ başlıklı eğitim, 13 Haziran Perşembe günü saat 10:00’da online olarak gerçekleşecek ve katılım ücretsiz olacak.

Kurulduğu günden beri gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Endeksa öncülüğündeki bu eğitimde katılımcılar, sektördeki güncel fiyatları Endeksa.com ile analiz etmeyi öğrenirken, diledikleri bölgedeki arazi ve arsa değerlemesi konusunda derinleşme fırsatı bulacak. Eğitimde ayrıca, e-imar okuma gibi teknoloji odaklı konular da ele alınacak.

Endeksa Masters programı, sektör profesyonellerinin kariyerlerinde artı değer yaratmaya odaklanıyor. 13 Haziran Perşembe günü düzenlenecek olan eğitime kaydolmak ve detaylı bilgi almak için www.endeksa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Hemen kaydolmak için tıklayın

 

Hakan Bıçakcı Hakkında:

Gayrimenkul sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Hakan Bıçakçı, lise öğrenimini Ankara’da Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği’nde tamamladı. Kariyerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nde başlayan Hakan Bıçakçı, ardından uzun yıllar Türkiye’nin öncü yazılım firmalarından Netcad Yazılım A.Ş.’de Satış Müdürü olarak görev aldı; imar, kadastro, şehir planlama ve coğrafi bilgi sistemleri gibi konularda geniş bir deneyim kazandı. Ardından Endeksa’da Satış Direktörü olarak gayrimenkul teknolojileri konusunda birçok kurumun ihtiyaçlarını başarıyla karşıladı. Halen gayrimenkul danışmanı olarak gayrimenkul sektöründe hizmet veren Hakan Bıçakcı, uzun yıllardır edindiği tecrübelerini, verdiği eğitimlerde danışmanlarla paylaşıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGeberit’in suya yön veren ürünleri, yaşam alanlarını sürdürülebilir bir dünyaya hazırlıyor
    Sonraki yazıYAPILAŞMADA OLMAZSA OLMAZ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER