Enza Home’dan Bildiğiniz Konfor Hissinden Çok Daha Farklısı, Çok Daha Fazlası!

 

 

Enza Home’un benzersiz bir konfora, kaliteye ve şıklığa sahip Comfort Plus Koltuk Serisi, iç dolgu malzemesinden kumaş kalitesine kadar her detayı incelikle düşünülerek üst düzey konfora ulaşıyor.

 

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, Comfort Plus Serisi ile konforlu bir koltuk arayışı içinde olanları daha önce hiç tatmadığı bir konfor hissiyle tanıştırıyor. Comfort Plus Serisi’nde yer alan koltuklar; şık tasarımlarının yanı sıra farklı konfor katmanları, dolgu malzemeleri ve özel mekanizmalarla maksimum konfor ve sağlamlık sunuyor. Kaliteli malzeme kombinasyonlarıyla tasarlanmış katmanlar koltuklara esneklik kazandırırken; omurga sağlığını da destekliyor. Koltuklarda kullanılan hafızalı sünger, vücut şeklini alırken koltuktan kalkıldığında eski formuna dönerek uzun yıllar kullanılabiliyor. Farklı koltuk gruplarının yer aldığı Comfort Plus Koltuk Serisi’nin %100 deri ve kumaş seçenekleri ise konforunu estetikle tamamlıyor.

 

Comfort Plus Serisi’nde yer alan Jerez Modüler Koltuk Sistemi , motorlu baş ve ayak mekanizmasıyla kişiye özel konfor sunuyor. Katmanlı oturum dolgusu rahatlığı maksimuma çıkarırken, krom metal ayaklar ise tasarımın şıklığını tamamlıyor. Zamansız, rafine ve şık tasarımıyla Emoticon Modüler Koltuk Sistemi, %100 deri ya da premium kumaş seçenekleri, katmanlı oturum dolgusu ve zengin işçiliğiyle öne çıkıyor.

 

Modern tasarım çizgisini üst düzey işçilikle buluşturan Bond Street Koltuk, kaz tüyü ve katmanlı oturum dolgusuyla maksimum konfor sunuyor. 100 deri ve keten efektli kumaş alternatiflerine sahip Bond Street, metal ayaklarıyla eşsiz bir zanaatkâr etkiye sahip. 3 koltuk takımı da Studio Memo by Maurizio Manzoni imzasını taşıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGünsan’dan modern tasarımlı yeni seri: GEO serisi, yaşam alanlarının şık tamamlayıcısı
    Sonraki yazıSürdürülebilir inşaat bir seçenek değil, zorunluluk!