ERA Gayrimenkul Türkiye yeni ofisine taşındı

Era Gayrimenkul Türkiye, hizmet kalitesini daha da yükseltmek ve iş verimliliğini artırmak için, Göztepe’de yer alan Nidakule’deki yeni ofisine taşındı.

ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası Era Gayrimenkul Türkiye, büyüme strateji doğrultusunda taşındığı yeni ofisinin resmi açılışını 4 Temmuz günü gerçekleştirdi. Era, 450 metrekarelik yeni ofisinde, genel müdürlük bünyesinde  yer alan 18 kişilik kadrosu ile daha yüksek kalitede hizmet vermeye devam edecek. Ofis içinde müşteri destek birimi ve broker eğitim biriminin yanı sıra Era Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürlüğü de yer alıyor.

Açılışta konuşan Era Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu “Ciddi bir yatırımla oluşturduğumuz Era Gayrimenkul Türkiye merkez ofisi gerek iş birimlerimizin kendi arasında, gerekse iş ortaklarımızla şirketimiz arasında güçlü bir sinerji yaratacak ve çalışanlarımıza modern, keyifli bir çalışma ortamı sunacak. Bu durum hizmet kalitemize, performansımıza ve verimliliğimize çok önemli katkılarda bulunacak. Bizim için asıl olan hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmek ve bu alandaki çıtayı daima daha yükseğe taşımaktır. Dolayısıyla hem firmamıza hem de sektörümüze yaptığımız yatırımlarımızı aksatmadan sürdüreceğiz” dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.