Erkan İnşaat’tan hayata değer katan proje: Pırlanta Göztepe

Projeyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Erkan İnşaat’ın 40 yıllık deneyimi bu kez Göztepe’de ışıldayacak. Hayata geçirdiği Pırlanta serisiyle İstanbul’a ve İstanbulların hayatına değer katan Erkan İnşaat’ın Göztepe’ye özgü yeni mimari konsepti Best Of Göztepe, bölgenin en özel projesi olarak nitelendiriliyor. 

Sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun yaptığı ve Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan’ın ev sahipliğinde çok sayıda davetlinin katılımıyla Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen özel bir organizasyonla tanıtılan Pırlanta Göztepe, konut sektöründe kalite standartlarını zirveye taşıyacak.  

Daha önce gerçekleştirdikleri projelerdeki özgün tasarımı Pırlanta Göztepe’de de sergilediklerini vurgulayan Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan, İstanbul’a ve Göztepe’ye özel bir değer katacak projenin, konut sahibi olmak isteyenlere beklentilerinin de üzerinde bir yaşam sunacağını ifade etti. 

Pırlanta Göztepe’nin lokasyon olarak İstanbul’un merkezinde yer aldığını hatırlatan Erkan, “İsmine yakışan pırlanta gibi değerli, hayata ve kent yaşamına değer katacak projemizle; alışveriş merkezleri, hastane, üniversite gibi önemli alanların tam ortasında, Bağdat caddesine yürüme mesafesinde, Marmara Üniversitesi ve Göztepe Sağlık Kompleksi’ne komşu, şehrin içinde ama kargaşadan uzak, sakin ve yepyeni bir hayat sunuyoruz. 

Sunduğu kalite ve konforun yanı sıra, yer aldığı noktadan şehrin diğer merkezi noktalarına hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Hatta aracınızı bile almadan caddeye, dilerseniz toplu taşıma araçları ile dakikalar içinde Avrupa Yakası’na çok rahat geçiş yapabileceksiniz. Bu özellikleri ile Pırlanta Göztepe, bölgedeki diğer tüm projelerden ayrılan bir proje” dedi. 

Pırlanta Göztepe’nin bulunduğu lokasyon itibariyle yatırım açısından da büyük fırsatlar sunduğunu belirten Erkan, “2017 Mayıs’ında teslim edeceğimiz projemizi yatırım amaçlı değerlendirmek isteyenler de kısa süre içinde yüksek bir getiri olanağına sahip olacaklar” diye konuştu. 

Pırlanta Göztepe’nin yoğun ilgi göreceğini kaydeden Erkan, “40 yılı aşan tecrübemiz, daha önce gerçekleştirdiğimiz projelerdeki kalite, Erkan İnşaatı yüksek talebe sahip bir marka konumuna taşıdı. Bu ilgiye yakışan projelere ve İstanbul’a değer katan konsept üretimimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz” dedi.      

Göztepe’nin En Yaşanılası Daireleri  

Pırlanta Göztepe, Projesi, 8 bin 774 metrekare arsa alanına, 93 bin 678 metrekare inşaat alanına sahip ve 20, 22, 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. 95 bin metrekare alana sahip Pırlanta Göztepe’de 1+1’den 5+1’e kadar, brüt 66 ila 290 metrekare arasında 446 konut bulunuyor. Ayrıca 34 mağazalık modern bir çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık kapalı otopark alanı da yine projede yer alıyor. Sosyal yaşam alanlarının özenle tasarlandığı proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor. 

Balkon Keyfi Geri Dönüyor 

Pırlanta Göztepe’nin en önemli özelliklerinden birini ise, yıllardır özlenen bir balkon keyfini de yeniden sunması. Proje; her daireyi tamamen saran balkonları ve ferah kat bahçeleri ile de diğer projelerden ayrılıyor. Bunun yanı sıra Pırlanta Göztepe, daire içlerinde kullanılan malzemenin kalitesiyle de dikkat çekiyor. Parkeden, mutfak ekipmanına, banyodan portmantoya kadar kullanılan her ürün, özenle seçilmiş ve birinci sınıf kalitesiyle öne çıkıyor. 

Hayatın Tam Ortasında  

Tasarımı Çamoğlu Mimarlık’a ait Pırlanta Göztepe Projesi, Okan Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile çevrili bir konumda. Bağdat Caddesi, minibüs caddesi, metrobüs, Ünalan Metro Durağı, Göztepe Metro Durağı,  Kadıköy Vapur İskeleleri, Kadıköy Metro Durağı, Marmaray, Şükrü Saraçoğlu Stadı, Pırlanta Göztepe’den dakikalar içinde ulaşılabilen yerler arasında bulunuyor.  

Eğitim, Sağlık ve Alışveriş Merkezlerinin Yanı Başında

Pırlanta Göztepe, konumu itibariyle Anadolu Yakası’nın en önemli eğitim, sağlık ve yaşam alanlarının da hemen yanı başında bulunuyor. Pırlanta Göztepe’den hemen ulaşılabilen merkezler arasında; Marmara Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Okan Üniversitesi MYO, Doğuş Üniversitesi, Atatürk Fen Lisesi, Fenerbahçe Anadolu Lisesi, İstek Özel Acıbadem Lisesi; Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Central Hospital, Özel Göztepe Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Universal Hastanesi, Tepe Nautilus AVM, Akasya AVM, Optimum AVM ve Palladium AVM yer alıyor. 

Her Bütçeye Uygun Ödeme Planı 

Pırlanta Göztepe metrekare birim fiyatı olarak 7 bin TL başlangıç fiyatı olarak belirlenmiş durumda. Fiyatlar ise 540 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel bir uygulamayla liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim bulunan Pırlanta Göztepe projesinden konut almak isteyenler için her bütçeye uygun ödeme planları da sunuluyor.    

ERKAN ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA: 

1960’lı yıllarda madencilik sektörüyle ticari faaliyetlerine başlayan Erkan Şirketler Grubu, aradan geçen yıllar içinde madenciliğin yanı sıra inşaat, turizm de hizmet verdiği sektörler listesine ekleyerek başarılı çalışmalarına devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Mehmet Emin Erkan’ın yürüttüğü Erkan Şirketler Grubu, İstanbul’daki yüksek kaliteli inşaat yatırımlarıyla kamuoyunun güven takdirini kazandı. En iyisini yapma ilkesiyle yaşam alanları üreten Erkan Şirketler Grubu’nun gerçekleştirdiği projeler arasında Erkan Apartımanı (Çamlıca), Çamlıca Evleri, Pırlanta Çamlıca, Alya Kısıklı Tarihi Köşkü (Çamlıca), Alya Konakları (Çamlıca), Gayrettepe Armoni (Mecidiyeköy), Salacak Konutları (Üsküdar), Tarabya Tarihi Köşkü, Çamlıca +210, Acıbadem Doğuş Üniversitesi ve Acıbadem Doğa Koleji, Samandıra Konutları, Samandıra İş Merkezi, Kadir Has Villaları (İstinye villaları), L’ist İstinye Suits, Selenium Panaroma Recidance, Acıbadem Tarihi Köşkü, İkbal İş Merkezi, Kuşadası Lebiderya Villaları, gibi önemli projeler bulunuyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.