Eroğlu Gayrimenkul Satış Grup Müdürü Dilek Özdemir oldu

Gayrimenkul sektöründeki kariyerine Dumankaya’da başlayan Dilek Özdemir 2004-2014 yılları arasında sırasıyla Satış Danışmanı, Satış Yöneticisi, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri Müdürü ve Satış Müdürü olarak çalıştı. Dilek Özdemir 2014-2015 yılları arasında ise DKY İnşaat’ta Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.

Trakya Üniversitesi Edirne Meslek Yüksekokul İşletme bölümünden mezun olan Dilek Özdemir, profesyonel iş hayatına 1997 yılında Matsan İlaç & Pharmacel Aerosol’de başladı. Özdemir, 1999-2002 yılları arasında Alke İlaç’ta Üretim Planlama ve Satın Alma Sorumlusu ve 2004 yılında Hyatt Regency’de Üyelik Satışı görevlerinde çalıştı.

Eroğlu Gayrimenkul, bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projelerini gerçekleştirdi. Önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediği projelerinin toplam büyüklüğü ise 2 milyon metrekareye ulaşıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul Karma Projesi, Eroğlu Gayrimenkul’ün en çok değer yaratan projelerinden biridir. Eroğlu Holding’in tekstil sektöründeki deneyiminin inşaat ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarına da yol gösterici olmasıyla Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.