FANUCROBODRILL α-DiB Plus ileüretim izleme ve veri analizi çok daha hassas

Otomasyon endüstrisinde CNC kontrolör, robot ve makinelerin geliştirilmesine öncülük eden FANUC’un yüksek performanslı işleme merkezi ROBODRILL’in gelişmiş versiyonuα-DiB Plus; hızlı programlama, kontrol ve çevrim sürelerine sahip yapısıyla daha az güç tüketimi gerçekleştiriyor. FANUC’un tamamen müşteri ihtiyaçlarını dinleyip geliştirdiği α-DiB Plus, yeni yüksek torklu mili sayesinde standart mile göre 100Nm’ye kadar yüzde 70 daha fazla tork sağlıyor.

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi FANUC’un yeni nesil dikey işleme merkeziROBODRILL’imüşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek ürün gamına eklediği modeli α-DiB Plus, son teknolojiyle donatılan çalışma prensibiyle enerji tasarrufunu mümkün kılıyor. Daha yüksek mil torku, akıllı besleme kontrolü ve “punchtapping” desteği gibi geliştirmelerle güçlendiren α-DiB Plus, işletmelerin iş süreçlerine fonksiyonellik katıyor.
Tork değerinde artış algılandığı anda besleme hızı otomatik olarak düşüyor
Kompakt yapısı ve yeni yüksek torklu mili sayesinde standart mile göre 100Nm’ye kadar yüzde 70 daha fazla tork sağlayan ROBODRILL α-DiB Plus, sınıfında lider kesme verileri sunuyor. Son teknolojiyle donatılan çalışma prensibine sahip α-DiBPlus’tamakine bileşeninin belirli bir yerindeki artan kesme derinliği nedeniyle tork değerinde artış algılandığı anda besleme hızı otomatik olarak düşüyor. Sistemin yeni “punchtapping” fonksiyonu veEmugePunch Tap™ takımının inovatif şekli çok daha fazla dönüşte diş açarak enerji tasarrufunu mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra diş açma süresini geleneksel diş açma/şekil verme/frezelemeye göre yüzde 75’e kadar kısaltıyor.
Standart ve gelişmiş model seçenekleriyle her işlem için doğru tercih
Kolay programlama ve ayar için kullanıcı dostu bir arayüzü bulunan FANUC 31i-B Plus kontrole sahip α-DiB Plus; çok eksenli ve yollu ile yüksek hızlı ve hassasiyetli işlem yapmaya imkan tanıyor. Gerçek zamanlı üretim izleme ve veri analizinin sağlayabileceği birçok avantajdan yararlanmaya yardımcı olan model, tüm ana endüstriyel haberleşme protokollerini destekliyor. Daha hızlı programlama, kontrol ve çevrim sürelerine sahip model, daha az güç tüketimi gerçekleştirmenin yanı sıra yalnızca gerektiği zaman elektrik tüketiyor. Parti miktarları ne olursa olsun tüm üreticiler için uygun olan α-DiBPlus’ın standart ve gelişmiş olmak üzere iki versiyonu bulunurkenstandart model tıbbi ürünler, saat üretimi, elektrikli ulaşım ve genel fason üretim dâhil birçok pazar için ideal olurken gelişmiş model ise genellikle yüksek hacimli taleplerde kullanılıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıASAŞ REWG50 ile Bahçe Keyfi Dört Mevsim Devam Ediyor
    Sonraki yazıKlima alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gerekenler