Fikirtepe’de yılın son fırsatı!

Anadolu Yakası’nın değerli lokasyonlarından Kadıköy Fikirtepe’de yükselen Mina Towers, 2016’nın son lansman fırsatıyla yüzde 10 peşin indirimi ve kişiye özel esnek ödeme koşullarından oluşan avantajı bir yatırımla ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Projede, farklı kombinasyonlarda 20 tip daire bulunuyor. Projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire seçenekleri yer alıyor. Genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu daireler size özel bir yaşam deneyimi sunuyor. Geriye, yaşam şeklinize en uygun olan daireyi seçmesi kalıyor. Başaran Yatırım Holding, inşaatına başlanan projeyi 24 ay içinde teslim etmeyi hedefliyor. Teslimat sonrasında yatırımcısına minimum yüzde 40 oranında prim sağlayacağı ön görülen proje, bu kampanya ile doğru yatırımla ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı da sunuyor.

Sadece konut projesi değil, geleceğin yaşam biçimi olarak bölgedeki iddiasını ortaya koyan proje, Mimar Eren Talu imzasını taşıyor. Geniş ve ferah daireler; Anadolu Yakası, Adalar ve tarihi yarımadanın eşsiz manzarasını sizlerle buluşturuyor. Yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen proje, Mandıra Caddesi’nde 26 bin metrekarelik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor. Projenin satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran – Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulanıyor.

Doğru Lokasyon

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürek sağlıyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu kafe ve restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.