Finansevim’den yeni kampanya: Konutta 240 ay vade 0 faiz

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs bir çok sektör gibi emlak ve gayrimenkul sektörünü de olumsuz etkiledi. Uzun bir aradan sonra hareketlenme göstermeye başlayan ve Korona virüs nedeniyle yeniden  yavaşlamaya geçen  konut sektörünü Finansevim’in faizsiz kampanyası hareketlendircek.

Sektörü değerlendiren Kolo Holding ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo;

Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo.

Ev almak isteyenlerin aylık ödeme miktarını ve peşinatlarını kendilerinin belirleyeceği, isterlerse hiç peşinat dahi vermeyecekleri bir sistemle  ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Son zamanlarda hareketlenme gösteren inşaat sektörü virüsten dolayı duraklamaya geçti. tüketici kanunlarına göre inşaat firmalarımızın konutları 36 ayda teslim etmek zorunda olmaları da ister istemez firmalarımızın ödeme aralıkları sınırlı tutarken, taksitleri, ara ödemeleri oldukça yüksek oluyor.

Özellikle dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu kovid-19 salgınından dolayı, uyguladığımız bu sistemle hem üretici inşaat firmalarımızın satışlarını desteklemiş oluyor, hem de ev sahibi olamayan kitleyi ev sahibi yapmış oluyoruz.

Kolo; ülkemizde içinde bulunduğumuz durumdan dolayı konut satışlarında bir yavaşlama oldu. Biz de yıllardır orta ve alt gelir grubunu ev sahibi yapan sistemimizle binlerce insanın en temel ihtiyacı olan barınma ihtiyacını karşıladık. Şimdi ise hem konut sektörümüzü, inşaatçılarımızı hareketlendirmek  hem de öz sermayemizin ülkemizde kalmasını sağlamak için bir kampanya düzenledik. Bu kampanyamızda 500 Bin TL’ye kadar sıfır faiz 240 ay taksit imkanını vatandaşlarımıza sunduk. İlk taleplere bakılınca oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıyayız. Şimdiye kadar konut sahibi olamamış kitlenin yanı sıra, markalı konut projelerinden de ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun bir ilgisi olduğunu görüyoruz.

 Kendi vadesini kendi belirleme imkanı, 240 ay vade 0 faiz

Bu kampanyamızda müşterilerimiz 500 bin TL’ye kadar kampanyamıza katılabilirler. Taksit seçeneklerini ise 240 aya kadar uzatabilirler. İsterlerse daha kısada tutabilirler. Bu seçenekler kendi imkanlarına bağlı. Tamamen kendileri belirlemiş oluyor. Üstelik bu kampanyamızda  240 aylık vade de yüzde 15 olan katılım bedelimizin haricinde hiçbir ödeme yapmayacaklar ve bu katılım bedelini evlerini teslim alırken yapacaklar. Bu kampanyamıza dahil olan müşterilerimiz kuraya dahil olduklarında belki 1. Ayda belki. 2. Ya da sonraki aylarda evlerini teslim alabilecekler. 240 aylık gruplarımızda ilk kuralarda teslimatı çıkmayan müşterimiz evini en geç 70. Ayda teslim alıp ödemelerine devam etmiş olacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.