Onton Bayraklı’nın hedef kitlesi kimler ?

Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Pazarlama Direktörü Sait Tiğin Özmeydan projede öncelikli olarak Manisa ve Kemalpaşa hattında çalışan yönetici ve mühendisler ile çevredeki hukuk bürolarından avukatları, Yaşar ve Şifa üniversitelerinin öğretim üyelerini hedeflediklerini söyledi. Özmeydan “İyi bir potansiyel yakaladık, beyaz yakalıları buluşturduk. Bu projede çokuluslu şirketlerin yöneticilerinin de yer alması bizi memnun etti" dedi.

Hangi Tip Konutlar Satılıyor?

Yüzde 90’ı satılan projede 14 adet 1+1, 4 adet de 2+1’nin satışı devam ediyor.

Adliye'ye 1,5 kilometre uzaklıkta ve Ankara Caddesi'ne paralel 5 bin metrekarelik bir arsa üzerine konumlandırılan proje, 10, 15 ve 18 katlı birleşik bloktan oluşuyor. 'Ontan Bayraklı'da daire, ofis ve dükkânlar yer alıyor. 15. katta deniz manzaralı kapalı havuz, 11. katta da deniz manzaralı Fitness ve SPA Merkezi var. Ontan Bayraklı’da 1+1'lerin fiyatları 280 bin ile 327 bin, 2+1'lerin fiyatları da 413 bin ile 423 bin lira arasında değişiyor. 

Nisan’da Yeni Proje Başlıyor

Bayraklı’daki projenin satış ve inşaat hızından memnun olan şirket Nisan ayında yeni bir projeye daha başlamaya hazırlanıyor. Ontan Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan Nisan 2016'da Bornova'da 10 bin metrekarelik alanda, yeni bir rezidans projesini yaşama geçireceklerini söyledi. 100 daire olarak tasaranan projede yüzde 90’ı 2+1 tipi konutlar bulunacak. İskandinav tarzı olarak düşünülen rezidansta kış bahçesi de bulunacak. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.