Fuzul GYO’nun Yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Beytullah Yazıcı Oldu

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Fuzul GYO, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdiğini duyurdu.Satış, iş geliştirme ve pazarlama alanlarında önemli başarılara imza atmış bir isim olan Beytullah Yazıcı, FuzulGYO’nun yeni Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Fuzul GYO, özel insan kaynağını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine deneyimli iş insanı Beytullah Yazıcı’yı getiren Fuzul GYO, gerçekleştirdiği bu atama ile şirketin stratejik iletişim ve pazarlama hedeflerinde daha da hızlı ilerlemeyi amaçlıyor.
Fuzul Holding bünyesine 2016 yılında yabancıya gayrimenkul satışında hizmet veren Nevita şirketindeSatış Uzmanı olarak katılan Beytullah Yazıcı, sırasıylaSatış Müdürü ve Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısıgörevlerindeönemli sorumluluklar üstlendi.
Fuzul Holding iştiraklerinden Akva Sigorta’ya Genel Müdür olarak atanan Ümit Bozkurt’tan görevi teslim alan Yazıcı,Ocak 2024 itibariyleFuzul GYO Satış Pazarlama Direktörlüğüne atandı.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SERAMİK YARIŞMALARINDAN “HANTERRA SERAMİK YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ VE SERGİSİ” MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDI
    Sonraki yazıDÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ SON DURUM