Geberit duş çözümleri, banyolarda yeniliğe yer açıyor

Yorucu geçen bir günün ardından iyileştirici etki gösteren ılık bir duş, vücut ve zihnin dinlenmesine yardımcı olurken stresi de büyük ölçüde azaltıyor. Yenilikçi tasarımlarıyla yaşam alanlarını fonksiyonel çözümlerle buluşturan Geberit, CleanLine duş kanalları, Olona ve Nemea duş zeminleri, duvar ve yer süzgeciyle banyolara şıklık katıyor. CleanLine sade temizlik sağlarken, Olona’nın üstün kaydırmazlıközelliği ise daha güvenli duş alanları yaratıyor.Nemea’nınzarif duruşu banyoya şık bir görünüm sağlarken suyun tahliyesini sorunsuz gerçekleştiren duvar ve yer süzgeci de kompakt yapısıyla yüksek performans gösteriyor.

Yenilikçi vizyonuyla kullanıcının beklentilerini karşılayan çözümler geliştirenGeberit, hijyen problemine CleanLine duş kanalları, Alman Standartları Enstitüsü tarafından güvenlik ihtiyacı bakımından onaylı Olona duş zemini ve Türkiye’demat beyaz seçeneği ile ilk olma özelliğine sahip Nemea duş zemini ile cevap veriyor. Duvar ve yer süzgeci ise küçük ayrıntılarla kesin çözüme ulaşmak isteyenlerin banyosunu Geberit mühendisliğiyle buluşturuyor.
CleanLine duş kanallarının açık gider yüzeyiyle kir ve bakteri sorununa son!
Kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle donatılan CleanLine duş kanalları, açık gider yüzeyi ve kullanışlı kapağıyla banyolara modern bir görünüm katıyor. Serinin yenilikçi üyesi CleanLine80’in tasarımında sahip olduğu eğimli yapı, parmak izini önleyen kaplama ve toplayıcı profili ile bütünsel çözüm sunuyor. İstenilen ölçülerle ayarlanabilen CleanLine duş kanalları, kullanıcı özgürlüğünü de üst noktaya taşıyor. Ürün, yapısal özelliklerinin esnekliği sayesinde duvar kenarına veya duş alanının ortasına pratik bir şekilde konumlandırılabiliyor. Mevcut yer seramikleri trendleriyle uyumlu olan şampanya, siyah krom ve paslanmaz çelik renklerine sahip CleanLine80, bulunduğu ortamın aurasını değiştiriyor. CleanLine’ın gövdeyle entegre izolasyon bezi sızdırma problemlerini önlerken, kanalın içinde yer alan ve istenildiğinde çıkarıp kolayca temizlenebilen saç tutucu tarak ise hijyen problemine kesin çözüm sunuyor.
Olona ve Nemea duş zeminleri, farklı ölçülerle her banyoya uyumlu
Kaydırmaz yüzeyi sayesinde Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Olona duş zemini kare ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcıyla buluşuyor.Olona, 25 farklı ölçüsü sayesinde de farklı boyutlardaki banyolarda kullanılabiliyor. Zemin seviyesinde monte edilmesinin yanı sıra isteğe bağlı olarak hazır seramik yüzey üzerinde de kullanım fırsatı tanıyan ürün, kullanıcı özgürlüğünü üst seviyeye taşıyor. Suyun belirli noktalardan tahliyesini kendi içerisinde bulunan eğimli yapısı sayesinde mümkün kılan Olona’nın, taş reçine döküme sahip yapısı, dayanıklılığını uzun yıllar korumasını sağlıyor. Eleganbir duruşa sahip Nemea duş zeminiise duş deneyimine seviye atlatıyor. Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren ürünün mat beyaz seçeneği ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Hem Olona hem Nemea’da yer alan saç tutucu tarak, giderin tıkanmasını önlüyor ve temizliğini de kolaylaştırıyor. Hemzemin olarak monte edilebilen Nemea, 9 farklı ölçüye sahip yapısıyla her banyo tipine uyum sağlıyor. Ürünün kare ve dikdörtgen seçenekleri, farklı beğeni tarzlarına hitap ederken, kaydırmaz ve sağlam yapısı da güvenli duş imkanı sunuyor.
Duvar ve yer süzgeci ile gider sorunu tarihe karışıyor
Duş çözümlerinin vazgeçilmez ögeleri arasında bulunan duvar ve yer süzgeci, üstünGeberit kalitesiyle uzun yıllar dayanıklılığını koruyor.Gideri yerden duvara taşıyan duvar süzgeci banyonunzeminini bütünsel bir forma bürüyerekuygulaması kolay ve şık bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Paslanmaz çelik yer süzgeci ise son derece kompakt yapısı ve fonksiyonelliği ile ikna edici çözümler yaratıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGüvenli kentleşme, kıyı şehirlerine göç ve büyük evlere yönelim arttı
    Sonraki yazıMobilya, kâğıt ve orman ürünleri sektörü mart ayında 678 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi