Geniş aileler için geniş yaşam alanları Greenist’te

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Basın Ekspres – Güneşli Bölgesinin en yeşil butik projesi Greenist’in 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen son 12 dubleks dairesi 31 Mart’a kadar yüzde 12 indirimle satışa sunuluyor.

Greenist, özellikle geniş aileler ve sık misafir ağırlayanların tercih etmek isteyeceği, 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 5+1 ve 4,5+1 geniş dubleks dairelerini 31 Mart Cumartesi gününe kadar yüzde 12 indirimle satışa sunuyor. Eşyaların kaplayacağı alanı dert etmeden evini dilediği gibi dekore etmek ve sıkışmadan özgürce yaşamak isteyenler Greenist’in dubleks dairelerinde daha fazla alanda ferahlığı doyasıya yaşama imkanı buluyor.

Sosyal imkanlar

Greenist, içerisinde sadece konutların yer aldığı “güvenli site” olma ayrıcalığına sahip bulunuyor. Eşsiz bir manzara, modern ve ferah bir mimarinin yanı sıra, sakinlerine, oda sayısı kadar otopark alanı ve depo odaları imkanları da sunuyor. Greenist’te 2800 metrekarelik bir alana yayılan sosyal alanda, ailenin tüm fertleri için pek çok aktivite seçeneği yer alıyor. Çocuklara özgürce sosyalleşip eğlenebilecekleri aktivite imkanları sunan Greenist’in sosyal alanları arasında, oyun parkları, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, kafe ve restoran da yer alıyor. Greenist’te spor alanları son derece geniş ve çeşitli: Çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, fitness salonu,  sauna, buhar ve masaj odaları, pilates ve yoga odaları 7’den 70’e her yaşa hitap ediyor.

14 bin metrekare inşaat alanı

20 bin metrekare üzerine inşa edilen Greenist, 14 bin metrekaresi peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80 bin metrekarelik Bahçelievler semt korusu ile aynı zamanda bölgenin en yeşil projesi. Çevreci mimarisiyle enerji tasarrufuna yatırım yapan Greenist konutları, her anlamda hayatı kolaylaştırıyor ve daha keyifli bir hale getiriyor.

Avantajlı lokasyon

İstanbul’daki çok özel konumuyla, Havaalanına 6,5 km. E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan Greenist ayrıca, bölgenin en iyi eğitim kurumları ile sağlık merkezlerine yakınlığı ile ilgi çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.