Gri doğal taşların büyüsü Tureks Stone’da

Tureks Stone'un ev ve ofis yaşamının tüm alanları için özel olarak ürettiği gri renkleri içeren doğal taş koleksiyonları mekanları büyüleyici bir güzellikle buluşturuyor.

Salon, ofis, banyo ve mutfak aydınlatma sistemleriyle çok daha yüksek bir görsellik sağlayan Tureks Stone gri doğal taş serisi, grinin en doğal halini dekorasyona taşıyor, yenilikçi tasarım gücüyle mekanlara farklı bir görünüm kazandırmayı başarıyor.

Doğal taşların kendine has dokusunu zedelemeden özel bir teknikle işleyen Tureks Stone, sade doğal grinin yanı sıra farklı doğal gri renkleri de bir araya getirerek özgün kompozisyonlar oluşturuyor, geçişli geometrik formlarıyla özellikle banyo ve mutfak gibi yaşam alanlarında yoğun bir algı yaratıyor. Dekorasyona gri doğal taş koleksiyonunu kazandıran Tureks Stone'un özgün serisi, farklı dekorasyon tarzlarıyla çarpıcı bir uyum da sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıViaport Venezia açıldı!
  Sonraki yazıEminevim’den Fikirtepe’ye yeni proje geliyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın