Gül Proje’de büyük fırsat

2016 yılını ‘proje yılı’ ilan ederek art arda yüksek prestijli projeler hayata geçiren Gül Proje, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği ve lansman sonrası iyi satış rakamları yakalayan ‘Gül Proje Express’te konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalara bir yenisi daha eklendi.

Kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden ‘Gül Proje Express’te hayata geçirilen kampanyaya göre 48 aya kadar faiz ödemeden, ya da 2 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün oluyor.

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen ‘Gül Proje Express’; hem yüksek prestijli olanakları hem de sunduğu fırsat ve fiyat avantajlarıyla yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Proje, firmanın Güneşli bölgesinde hayata geçirdiği üçüncü büyük projesi olarak da bölgeye büyük değer katıyor. Bünyesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra, talebe göre de şekillenebilen konut tiplerine de yer veren ‘Gül Proje Express’ yatırımcı için de kazanç fırsatı olabilecek bir proje olarak tasarlandı. 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 658 rezidans ve 31 cadde dükkanında oluşan proje, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor.

Kısa süreliğine yüzde 15’e varan indirim

Dairelerin yüzde 40’ının satıldığı Gül Proje Express’te, yüzde 25 peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanırken, peşinat tutarının daire tesliminde ödenmesi halinde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Öte yandan, diğer bir kampanyasında da yüzde 25 peşinat ve yüzde 10’arlık 3 ara ödeme imkanı sunan Gül Proje, bu seçenekle geri kalan tutarı kendi bünyesinde 48 aya kadar faizsiz taksitlendirme fırsatı tanıyor. Gül Proje Express’te metrekare fiyatları 4 bin 800 TL'den, konut fiyatları ise 261.500 TL’den başlıyor.
Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran proje, E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.