Gülnar Koru Evleri’nde fiyatlar 495 bin dolardan başlıyor

gulnar-koru-evleri

Deneyim İnşaat tarafından İstanbul'un oksijeni en bol bölgesi Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Gülnar Koru Evleri; Sarıyer’e 4 kilometre, İstinye Park AVM 8 kilometre, E-6 bağlantı yoluna 11 kilometre, Zincirlikuyu'ya 14 kilometre, Beşiktaş’a 17 kilometre ve 3. köprü bağlantı yoluna 1,5 kilometre mesafede yükseliyor.

Renk renk evleri ve geniş peyzaj alanı ile fark yaratan proje, Sarıyer-Çayırbaşı- Maslak Bölgesindeki metro istasyonlarına yakın mesafede konumlanıyor. 7.200 metrekare arazi üzerinde konumlandırılmış Gülnar Koru Evleri, 245 metrekarelik 4 adet müstakil villa ve 183 metrekarelik 14 adet ikiz villadan oluşuyor. Projede yer alan her bir villanın kendilerine tahsis edilmiş özel bahçeleri bulunuyor. Ayrıca 24 saat güvenlik, her villa için 2’şer araçlık otopark imkanı, merkezi uydu sistemi, güvenlik sistemi altyapısı ve bahçe/çatı terasları da yer alıyor.

Kasım 2015'te teslim edilmesi beklenen Gülnar Koru Evleri'nde yer alan villaların fiyatları ise 495 bin dolar ile 800 bin dolar arasında değişkenlik gösteriyor. Garanti bankası ile anlaşmalı konut kredisi kullanılabilen Gülnar Koru Evleri'nde yüzde 25 peşinat ödendiği taktirde kalan yüzde 75'lik bedel için konut kredisi kullanılabiliyor. www.gulnarkoruevleri.com (0212) 201 58 27

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıKonut borcu olanlara indirim müjdesi!
  Sonraki yazıİncek Loft’ta yüzde 15 kar fırsatı için son gün 14 Haziran
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın