Günsan, Antalya ve Batman’da 2 projeye değer kattı

Elektrik Dağıtım ve Kontrol ekipmanlarıyla fark yaratıyor

 

İnşaat sektörünün çözüm ortağı Günsan Elektrik, Antalya’da ve Batman’da iki projede yer aldı. Her ihtiyaca uygun elektrik anahtar ve prizler geliştirerek projelere; Eqona serisi, kaçak akım röleleri ve sigorta kutularıyla değer kattı.

Günsan Elektrik, 2023 yılında da önemli referans projelerine değer katmayı sürdürüyor. Son olarak Antalya’da Golden Sun Hotel ve Batman’da Mayra Life projelerinde yer aldı. Günsan, kaçak akım röleleri ve sigorta ekipmanları ile Golden Sun Hotel ve Mayra Life projelerinin güvenliğini sağlarken, iç mekan tasarımlarını ise Eqona serisinin siyah renkli anahtarı ile tamamladı.

Elektrik Dağıtım ve Kontrol ekipmanlarıyla değer katıyor

Günsan Elektrik, Antalya’daki Golden Sun Hotel ve Batman’daki Mayra Life projelerinde, devrede meydana gelmiş kaçak akımı anında algılayan, tespit eden ve açma işlemi yaparak, insanları veya tesisatı koruyan, olası tehlikeleri önleyen kaçak akım rölesi ve sigorta ekipmanlarıyla da yer aldı. Şık bir mimariya sahip olan otel ve sitenin odalarında ise Günsan Eqona Siyah anahtarlar kullanıldı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBDDK’nın Yeni Düzenlemesiyle Öncelik Barınma İhtiyacını Karşılamaya Veriliyor
    Sonraki yazıPorland’ıneşsiz oda kokuları ile evinize ferahlık katın