Güral İnşaat’tan sonbahar fırsatı

Güral İnşaat’ın Güral Çiftehavuzlar Konutları’nda başlattığı kampanya kapsamında; peşin ödemelerde yüzde 10 indirim veya yüzde 25 peşin, geri kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme fırsatı sunuluyor.

Güral İnşaat,  Çiftehavuzlar projesinde kampanya başlattı. Kampanyayla ister yüzde 10 indirim, ister yüzde 25 peşin, kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme imkanıyla ev sahibi olma fırsatı sunuldu.1+1, 2+1 loft ve dublex daireler, 2 katlı mağaza ticari üniteleri ve 432 metrekarelik penthouse loft çatı dublexi ile 2 bloktan oluşan Çiftehavuzlar projesi, geniş odaları, iyi estetik mutfakları, şehir konseptli tasarımı, terası ve tavan yüksekliği 5.30 metreyi geçen galerili salonu ile dikkat çekiyor.

Ulaşım lokasyonu

Çiftehavuzlar projesi ulaşım açısından da yatırımcılara kolaylık sunuyor. Yapımına başlanılan Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattının projeye çok yakın mesafede bulunması, ev sahiplerine avantaj sunuyor. 13 kilometre uzunluğunda ve 11 istasyondan oluşacak olan metro hattı, projenin pirim yapmasına da neden olacak.

Dairelerin home Office olarak kiralanabileceği proje, yeni yapılacak Göztepe 60. yıl parkı Metro istasyonuna yürüyerek 2 dakika, sahile ise 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın