Hangi Ünlü’nün Nerede Gayrimenkulü Var?

ÜNLÜ isimler, yaptıkları her işle dikkatleri üzerlerine çekiyor. Pek çok ünlü, mesleklerinin yanı sıra, mekan işletmeciliği, otomobil galerisi, tablo koleksiyonu gibi işler ile uğraşıyor. Gayrimenkul yatırımı da ünlüler arasında rağbet görüyor. 
Takvim gazetesinin haberine göre, ünlü sanatçıların gayrimenkul yatırımı yaptığı bölgeler arasında İstanbul'da Cihangir ve Beyoğlu başı çekiyor. Tanınmış isimlerin, gayrimenkul yatırımı bakımından İstanbul dışında genellikle Ege ve Akdeniz sahillerini tercih ettiği görülüyor. 

İşte Ünlü İsimler ve Yatırımları:

• KENAN İMİRZALIOĞLU:
Marmaris'te evi var. İstanbul'da başta Cihangir semti olmak üzere genel olarak Beyoğlu ilçesini yatırım üssü haline getirmiş durumda. Ünlü sanatçı, bu bölgede yaptığı yatırımları, satmak ve kiraya vermek dışında, otel ya da mekan olarak da işletiyor. 

• SERTAP ERENER:
İstanbul Beyoğlu'nda şirketi bulunuyor. 

• TARKAN TEVETOĞLU:
Sarıyer, Tarabya'daki villasına ek olarak Amavutköy'de tarihi bir köşkü ve Beykoz'da bir çiftliği bulunuyor. New York, Manhattan'da 5 milyon dolar değerinde bir dairesi mevcut.

• İBRAHİM TATLISES:
İstanbul'da Şişli, Seyrantepe ve Mecidiyeköy'de işyerleri mevcut. Bodrum ve Kuşadası'nda otelleri var. 

NECATİ ŞAŞMAZ:
Bolu Gerede'de çiftliği bulunuyor. 

EBRU GÜNDEŞ:
Tekirdağ Muratlı'da çiftlik sahibi. 

• TUBA BÜYÜKÜSTÜN:
Ortağı olduğu şirketlerin yurtdışındaki uzantıları için Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan gibi farklı ülkelerde yatırım yapıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.