Hazır betoncular kongrede buluşacak

Türkiye Hazır Beton Birliği 13-14 Nisan’da Beton 2017 Hazır Beton Kongresi’ni düzenleyecek. Kongrede sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere çeşitli bildiriler sunulacak.

Ülkemizde üretilen ve kullanılan betonların niteliğinin ve kullanım miktarının artırılması konusunda çeşitli çalışmalar yapan Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), sektörün karşılıklı görüş alışverişinde bulunabilmesi ayrıca yeni çalışmaların da yapılabilmesi ve paylaşılması amacıyla bir kongre düzenleme kararı aldı. 13-14 Nisan’da gerçekleştirilecek Beton 2017 Hazır Beton Kongresi’ni akademisyenler ve araştırmacıların yanı sıra hazır beton sektörünün ve yan sanayi firmalarının temsilcilerinden oluşan 400 civarı delege takip edecek.

Firmalar fuar için yerini almaya başladı

İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak Beton 2017 Kongresi’nde; beton bileşenleri, üretimde ve yerinde nitelik denetimi, özel betonlar, özel projelerde beton tasarım ve çözümleri, beton üretiminde geri kazanım ve geri dönüşüm, beton yollar ve karayolu beton güvenlik yapıları, beton santrali ve sevkiyat verimlilikleri, beton teknolojisinde son gelişmeler başlıkları altında sektörün gelişimine katkı sağlayacak bildiriler sunulacak. Türkiye Hazır Beton Birliği ve Kalite Fuarcılık tarafından kongre ile eş zamanlı olarak “Beton İstanbul 2017 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı” düzenlenecek. 13-15 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan fuarda firmalar hızla yerini almaya başladı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.