Hazır betonun geleceği İstanbul

hazir_beton

Avrupa Hazır Beton Birliği’nin 2015 Kongresi 4-5 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Askeri Müze’de gerçekleştiriliyor. Türkiye Hazır Beton Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen kongreye Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeden 400’ü aşkın hazır beton sektörü temsilcisi katılıyor. Türkiye Hazır Beton Birliği Başkanı Yavuz Işık kongre ile ilgili olarak şunları söyledi: ”Bu kongreye Türkiye Hazır Beton Birliği olarak ikinci kere ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlkini 1995 yılında büyük bir başarı ile gerçekleştirdiğimiz kongrenin 17.’sinde ise hazır beton sektörü ve hazır betonun sürdürülebilirliği üzerine yapıcı tartışmalar yürütme olanağı bulacağız.”

“Türkiye hazır beton sektörü sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kongrenin parlayan yıldızı olacak”

Türkiye Hazır Beton Birliği Başkanı Yavuz Işık konuşmasına şöyle devam etti: “Hazır beton sektörü Türkiye’de her gün gelişme gösteriyor. Avrasya Tüneli, İzmit Tüneli, 3. Köprü gibi büyük çaplı projeler sektörümüz adına çok önemli fırsatlar sunuyor. Diğer taraftan Birlik olarak önceliğimize taşıdığımız “Kaliteli Beton Kullanımı” ile insanlarımız için çok daha güvenli yaşam alanları yaratmaya çalışıyoruz. Türkiye olarak sahip olduğumuz bu bilgi birikimi ve tecrübe ile kongrenin parlayan yıldızı olacağımızdan şüphem yok”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıColdwell Banker Profesyonelleri İzmirlilerle buluştu
  Sonraki yazıRize’ye yapılacak havaalanı dünyada bir ilk olacak
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın