HDI Sigorta bölgetoplantıları ile ‘Birlikte Varız’ diyor

2024 yılının ilk ziyaretlerine depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlayan HDI Sigorta, gelenekselleştirmeyi hedeflediğibölge ziyaretlerineşubat ve mart ayında da devam edecek.
“Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleşecek toplantılarda 2023 yılı değerlendirmesi yapılırken yeni dönem yol haritası da paylaşılacak.

Her yıl acenteleriyle Geleneksel Acenteler Toplantısı, sektör buluşmaları, yurt içi ve yurt dışı seyahatleriolmak üzere birçok organizasyonda bir araya gelen HDI Sigorta, acenteleriyle buluşmalarına şubat ve mart ayında 15 ilde gerçekleştireceği etkinliklerle devam edecek. İş ortaklarına özel hizmet ve ayrıcalıklarıyla sektörde fark yaratan firma, 2024’ün ilk ziyaretlerine; 6 Şubat merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlamıştı. “Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleşecek buluşmalar kapsamında HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ınöncülüğünde HDI Sigorta üst yönetim ekibinin katılımıyla gerçekleştirileceketkinliklerde ‘birlikte varız’ mesajı verilmeye devam edilecek.

Sektörün nabzı yerinde gözlemlenecek
Binlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunan HDI Sigorta, şubat ve mart aylarındaHDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, HDI Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay, HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu ve HDI Sigorta Oto Dışı Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cihan Çiçek ve Oto Teknik ve HDI Sigorta Aktüeryal Fiyatlandırmadan Sorumlu Ayşe Can Okyay’ın katılımıyla; Bursa, İzmir, Denizli, İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakaları), Samsun, Trabzon, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Erzurum ve Tekirdağ olmak üzere 15 ilde acenteleriyle buluşacak. 3000’i aşkın acenteyle bir araya gelinmesi planlanan buluşmalar 5 Şubat Pazartesi günü Bursa’da başlayacak ve 14Mart Perşembe günü Erzurum’datamamlanacak.Yarım gün sürecek toplantılarda özel birsegmentasyon veya başarı kriteri olmaksızın tüm acentelerle fiziki olarak bir araya gelinmesi amaçlanıyor. HDI Sigorta üst yönetim ekibinin yapacağı sunumlarla 2023 değerlendirmeleri yapılırken, 2024 hedefleri de dile getirilecek. Sektörün nabzının yerinde gözlemleneceği etkinlikler boyunca HDI Sigorta ekibi yol arkadaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini gözeterektalep, istek ve geri bildirimleri de dinleyecek. Toplantılar sırasında 2023yılı sonuçlarına istinaden prim üretimi ve karlılık kategorisinde başarılı olan acentelere de ödülleri takdim edilecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEgepenDeceuninck, “Geleceğe Açılan Pencere” projesini tamamladı
    Sonraki yazıThemore Concept’ten yeni nesil mutfak deneyimi