EgepenDeceuninck, “Geleceğe Açılan Pencere” projesini tamamladı

Deprem bölgesindeki 5 ilde 100 okulun kapı ve penceresi1 yılda yenilendi

Sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, geçtiğimiz yıl deprem bölgesindeki okulların kapı ve penceresini yenilemek için hayata geçirdiği “Geleceğe Açılan Pencere” projesini tamamladı. Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak tasarlanan proje çerçevesinde Egepen Deceuninck; Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Adana ve Gaziantep’te 100 okulun kapı ve penceresini yenileyerek binlerce çocuğun hayatına dokundu. Yaklaşık 2 yıl sürmesi planlanan proje, 1 yıl içerisinde tamamlanmış oldu.

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, bugüne kadar yenilikçi ve çevreye duyarlı üretimiylesergilediği sorumluluk anlayışını bir adım ileri taşıyarak hayata geçirdiği “Geleceğe Açılan Pencere” projesini tamamladı.Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak hazırlanan ve yaklaşık 2 yıl sürmesi planlanan proje, 1 yıl içerisinde tamamlandı. Projenin ilk aşamasında Adıyaman’dan Gaziantep’e kadar 5 ilde 58 okula ulaşan Egepen Deceuninck, son etapta42 okulu hızla listesine ekledi.1 yıl içerisinde 100 okulun kapı ve pencerelerini yenileyerek çocukların daha iyi bir eğitim almasına imkan sunan Egepen Deceuninck, yenilediği okulların teslimatında pedagog onaylı tiyatro gösterileri düzenledi;binlerce çocuğun hayal gücünün gelişmesine de destek sağladı.

“Çocuklar üşümeden hasta olmadan eğitim alabilsin diye projemizi hızlandırdık”
Projeye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen;“Deprem bölgesinde hava çok hızlı soğuyor. Bu nedenle çocukların üşümeden, hasta olmadan, daha sağlıklı bir şekilde eğitim alabilmeleri için projemizi,5 ilde 100 okulun kapı ve pencerelerini yenileyerek planladığımız tarihten tam 1 yıl önce tamamladık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın artık daha sıcak ve daha huzurlu bir ortamda eğitim görecek olması bizim için büyük bir mutluluk kaynağı… Şirketimizin temel değerleri çerçevesinde, ilerleyen dönemde daha geniş çaplı ve etkili projeler üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazı10 bin 698 deprem konutu teslim edildi!
    Sonraki yazıHDI Sigorta bölgetoplantıları ile ‘Birlikte Varız’ diyor